Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálatok is volt olyan időszak,...

Nálatok is volt olyan időszak, amikor rájárt a rúd a kutyátokra?

Figyelt kérdés

Néha már nem tudom hova tenni a dolgokat, amiken keresztül megyünk. Eddig nem volt olyan hónap, hogy ne történt volna valami a kutyámmal. Kezdődött azzal, hogy mérget evett, az utolsó pillanatban szedtem ki a szájából. Majd nem sokkal később megevett egy pár zoknit. Elő-elő fordultak hasmenéses időszakok, volt benne egy csúnya vírusos hasmenés is. Mindegyiknek doki lett a vége. Volt, hogy arra mentem haza, hogy alig kap levegőt a kutya, mert anyós felügyelet nélkül hagyta egy darab műcsonttal és feltapadt a szájpadlására egy jó nagy darab. Ivartalanítás utáni időszakot is megsínylettük, torokgyulladás, hólyaghurut és felfázás. Majd tegnapelőtt elérkezett a csúcspont, amikor pórázon sétálunk belvárosban, sétáló utcában és egy autó fellökte a kutyámat, én épphogy félreugrottam, amennyire tudtam, rántottam magammal a kutyát is, nagy szerencse, hogy megúszta ennyivel. Mindez kb. 5 hónap leforgása alatt.

Más is volt ilyen szerencsétlen időszakban? Nagyon örülnék, ha vége lenne már :(


2012. febr. 19. 13:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nem nyelt le* :)
2012. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nálunk a kutyáink 7. életéve ilyen. Szinte kivétel nélkül akkor hunyt el mind. *nem gondatlanság miatt
2012. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a válaszokat olvasva nagy szerencsém van a kutyámmal, bár ő még csak 6 hónapos(nem sokkal fiatalabb Joey-nál :) dokinál eddig még csak az oltások miatt voltunk, most van a fogzási időszaka, de még egy bútort vagy bármilyen más tárgyat nem rágott meg/nyelt le, csodálkoztam is. :D az egyetlen gond csak szilveszterkor volt, egy közeli petárdától annyira megijedt, hogy ugrott egy nagyot, és rosszul érkezett a földre, de nagyobb volt az ijedtség, mint a fájdalom, kb öt percig húzta a lábát, utána rájött, hogy nem érdekel minket és abbahagyta. :D ez el fog múlni, ne félj, ahogy elhagyja a kölyökkori szeleburdi szokásait, kevesebb gond lesz.
2012. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Remélem "ez a 7 év" megváltozik nálatok :(


Utolsó! :D Hihetetlen nagy szerencséd van a kutyusoddal :) Milyen fajta amúgy? (Kár, hogy nem írod ki a neved, tudom, hogy beszéltünk már korábban, csak így a százalék alapján nem tudlak hova tenni :D)

2012. febr. 19. 19:47
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj nem vagy egyedül! Nálunk 2xer volt olyan, hogy elfertöződött a lába. Egyszer kinyalogatta magának, egyszer meg a túl sok strandolástól. (Vettem neki egy kismedencét, nyáron nem lehet kiimádkozni sem belőle), pont Mikulás előtt megtámadta egy idegbeteg kutya, szerencsére megúszta karcolásokkal, nem is vittem orvoshoz elég volt egy betadinos-neogranormonos kezelés. Hasmenés nekünk is megvolt, amíg ki nem tapasztaltam, hogy melyik a megfelelő száraztáp. Néha még most is puhább a széklete, de már tudom kezelni. Most pont ivartalanítás után vagyunk, sajnos elfertőzödött a sebe, mert érzékeny volt a műtéti fertőtlenítőszerre, úgyhogy most betadin, kék kenőcs, aloe vera spray. Van itt minden, ami szem szájnak ingere! =) Szóval mivel én rettenetesen féltem őt, mi mindenből betankoltunk. Úgyhogy most sebkezelés megy ezerrel nálunk! =)

2012. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Jobbulást nektek! :)

A te kutyád se semmi :D Mennyi idős?

2012. febr. 19. 20:35
 17/18 anonim ***** válasza:
#13 vagyok, akita inu kutyusom van, a tápokkal kapcsolatban beszéltünk, örülök, hogy emlékszel :)
2012. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#15-ös vagyok!

2 éves a kutyusom. Ja és most felvett egy remek szokást, előszeretettel falja be a macskakakit amit az udvaron talál. Hiába tiltom neki, olyankor csinálja amikor nem látom. Már csak a végeredményt érzem. :S Úgyhogy mostanság fogat is kell neki mosni esténként..:S

2012. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!