Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinája ezt?

Miért csinája ezt?

Figyelt kérdés
Miért eszi meg a kutyám a tojást? Ma véletleül leejtettem egy tojást és mire a rongy után nyíltam, arra a kutyám elkezdte megenni. Valami vitamin hiánya van?
2012. febr. 19. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák imádják a tojást, szükségük is van a szervezetüknek rá. Ez teljesen normális dolog, hogy a finom kajára ráveti magát a kutya. Ha eddig nem adtál, ezentúl érdemes lenne. Én heti egyet legalább adok fejenként az ebeimnek.
2012. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A tojást kifejezetten szeretik. Tele van tápanyaggal. Heti egyszer egy nyers tojást adj neki, ettől szép fényes lesz a szőre. Ne ijedj meg, nem mérgező
2012. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
51%
Te sosem eszel csokit? Mindig csak olyasmiket, amiben vitamin van? Ízlik neki.
2012. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 compactegon ***** válasza:
100%
mi is szoktunk heti egyszer, max kétszer keményre főve a tápjába keverni. szeretik :)
2012. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háztáji tojást én nem adnék neki nyersen, mert a szalmonella csúnya betegség, de ha bolti tojást eszik, ami ugye elvileg szalmonellamentes, semmi baja nem lesz tőle. E vitamin, a régi módszerek kifejezetten ajánlották a szép fényes szőrért. :) Mellesleg az én kutyáim utálják a nyers dolgokat, még a húst sem eszik meg... o.O
2012. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!