Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinája ezt? Mikor...

Miért csinája ezt? Mikor fogja abbahagyni?

Figyelt kérdés
A 6 éves spánielünket másik helyre (régi helye melett egy kicsit lejebb) költöztettük. De azóta ugat,csahol egész nap éjjel is 2 szer kiszökött de már nemtud olyan mintha féle valamitől amikor odamegyek hozzá hurán ugat miért csinája ezt?
2010. jún. 10. 14:03
 1/2 anonim válasza:
Nekem is spánielem van és szerintem te is észrevetted, hogy nagyon öntörvényű tud lenni ha hagyják ( a fajtára általában jellemző ez). Ha eddig nem ugatott rád, próbáld meg fegyelmezni, állj elé és szólj rá hangosabban, h csönd (vagy nemtudom mit szoktál neki mondani, h hallgasson). Amikor mi ,,elköltöztettük,, a kutyust, vagy 2 hétig próbálkozott, kaparta az ajtót, nyüszített és vonyított előtte, de mindig a mostani helyére lett küldve és így egy ideje már megszokta. Úgyhogy szerintem kitartás, ha mindig rászólsz határozattan, és elteleik egy kis idő megszokja majd.(remélem)
2010. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
énis remélem
2010. jún. 10. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!