Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a kutya számára idegen embernek is szótfogadjon? Pl: ül, marad stb.

Figyelt kérdés
A kutyám rám hallgat, marad, ül stb. Persze ingerdűsabb környezetben más emberek vagy kutyák között még nem az igazi, mert 3hónapos múlt. De nem is várom el még a nagyon szigorú fegyelmet.
2012. febr. 20. 17:32
1 2
 1/18 anonim válasza:
73%

Szerintem, ha munkakutyáról van szó akkor CSAK a gazdinak fogadjon szót.

Ha csak -csúnyaszóval- hobbiból tanítod a kutyát akkor szerintem nincs azzal baj, ha másnak is szót fogad.

2012. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

Rajtad kívül valakinek mindenképpen szót kell fogadnia.

Bármikor előfordulhat, hogy rá kell bíznod valakire, még ha csak pár napra is.

2012. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Nekem elvárás a kutyámmal szemben, hogy bárkinek szót fogadjon. Gyakorlás közben szoktunk is egymás kutyáival dolgozni.
2012. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Ellenzem. Egyik dolog amire allergiás vagyok. A saját kutyáim úgy válogatom hogy ne legyenek ilyen típusú fajták, és tiltom is nekik szigorúan. Irritál. Én magam sosem parancsolok más kutyájának, mindig megkérem, hogy a gazdája intézze el a dolgokat. Ha más kutya ilyen azt nem szeretem, de hát az az ő gazdájának a dolga, én sosem választnék olyan fajtát amelyik hajlamos erre. Úgy gondolom, hogy nem azért vettem, neveltem kutyát, hogy másnak behódoljon, mást szeressen, másnak bohóckodjon.
2012. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
És mit csinálsz, ha rá kell bíznod valakire?
2012. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Sosem értettem az ilyen embert. A gyerekedet is úgy neveled, hogy más felnőttnek ne fogadjon szót?
2012. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Olvasd el a kérdést. Nem szoktam 'idegenekre' bízni a kutyám. És mivel van kertem és nagy kennel, annyi időt kibír séta és kiképzés nélkül amennyire én elmehetek. És akkor másoknak csak etetni és figyelni kell rá. Különben meg amikor kutyát vállaltam, akkor vállaltam ezt is.
2012. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom mi köze van a gyereknek a kutyához. Különben meg nincs is gyerekem.
2012. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nyilván nem szoktad másra bízni, de bármikor előfordulhat, hogy baleseted lesz, olyan helyre kell utaznod, ahova nem viheted stb.

Akkor mit csinálsz vele?

2012. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Most írtam: megkérek egy családtagot, hogy etesse és figyeljen rá. Semmi mást nem kell vele tennie. Különben meg akár meg is halhatok a következő percben, na akkor mi lesz a kutyával? Nem gondolom, hogy erre kéne alapoznom az életem, pedig megeshet.
2012. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!