Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Juhászkutyák terelésre valók?

Juhászkutyák terelésre valók?

Figyelt kérdés
Német juhász nevében benne van a juhász még sem használják terelésre akkor h is van ez mik a terelő fajták?
2012. febr. 20. 19:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

# 20


nem is neked írtam, te a 17-es voltál :)

2012. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Érdekes, én azt olvasom, hogy medvék és farkasok ellen is védelmet biztosított. Jól látom, hogy kissé nagyon elfogult vagy a típussal szemben? Én is írhatnék áradatot a csodálatos kis terelőkutyákról (mert nekem meg azok vannak).
2012. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Bocsi, már fáradok...
2012. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

# 22


nem tudom hol olvastad, de nem igaz. (a beauceronról beszélünk még, ugye?) imádom a fajtát, félre ne érts, de farkas ellen esélytelen. medvéről meg ne is beszéljünk...


nem érzem magam elfogultnak, főleg hogy nyájőrző és terelőkutyám is van otthon. egyikük sem él 24/7ben az állatok mellett, mert istállózva vannak, a pásztorkutyám magát a portát őrzi, nem az ősi körülmények közt dolgozik. ellenben a terelőkutyámnak napi szinten akad munka.

2012. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Csak annyit fűznék hozzá, hogy a komondorosok és a kuvaszosok nem végeznek terelőösztön próbát. Csakis bátorság és területőrzés, illetve élő állattal való bánásmód (nem mutathat zsákmányösztönt).
2012. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25


köszönöm a megerősítést!

nem tudtam ugyan, hogy milyen teszteket végeznek a magyar nyájőrző fajtákkal, de meglepett volna, ha terelést várnak el tőlük :)

2012. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
50%
Basszus de NE engem támadjatok már azért, hogy elmondtam egy információt! Magyar fajtám van, csak tudom mi hogy megy! LÁTTAM ÖSZTÖNpróbázó és nem bátorságpróbázó komondort, és láttam cikket/nyilatkozatot arról, hogy ez jó és, hogy több ilyen kutya kéne. Engem nem érdekel, hogy igaz vagy nem, jó vagy nem, így volt és kész. Olvasni tudok, látni tudok. Pont.
2012. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!