Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vásároltam egy boxer szuka...

Akos.horkits kérdése:

Vásároltam egy boxer szuka kiskutyát! 6 hetes korában hoztam el! Semmi gong nem volt vele,2 nap múlva furcsán járt! Vajon mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Nem fájt neki a lába, csak így jár! Mellékelem a képet! [link]

Vajon mi baja lehet? Az állatorvos csonterősítőt adott neki!



2012. febr. 20. 21:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

jééézusom szerencsétlen :S


szólj a tenyésztőnek minél előbb!

2012. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Milyen tenyésztőnek? Tenyésztő nem ad oda kölyköt 6 hetesen.
2012. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
kiegészítem, és betegen.
2012. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

első voltam

finoman és lépésről lépésre akartam rávezetni a kérdezőt, hogy ezt bizony megszívta, vett olcsón(?) egy beteg, szaporított kiskutyát.


belátom nem voltam túl trükkös (fáradt vagyok) de tapasztalat, hogy a kioktatást is könnyebben veszik az emberek, ha maguktól jönnek rá.

2012. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, nem tenyésztőtől van. Vidd másik állatorvoshoz, mert itt nem elég a csonterősítő. Sajnálom szegényt, és téged is, amiért becsaptak. Mielőtt elhoztad, valószínűleg kapott egy kis szteroidot, hogy ne tűnjön fel a probléma. Annyiban vagy hibás, hogy nem tenyésztőtől vettél kutyust, de most már nem ez a lényeg, hanem hogy mindent megtegyél a kutyus gyógyulásáért!!!
2012. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
undorító hogy léteznek ilyen emberek a földön, mint a szaporítok... meg az olyanok mint egy kiskutya volt gazdája aki kiégettette lézerrel a kutya hangszalagjait hogy ne tudjon ugatni...
2012. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
"Vajon mi baja lehet?" Szerinted? Vagy úgy látod, ez normális formája annak a nyomorult kis állatnak? Soványmalac vágtában egy normális állatorvoshoz!
2012. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem voltál elég óvatos és belefutottál egy szaporítóba (hiába mondjuk mindig, hogy körültekintően kell kutyát vásárolni), ráadásul az állatorvosod se túl jó, ha ennyivel elintézte. Keress egy jobb állatorvost!
2012. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutyus. :( Azonnal vidd másik állatorvoshoz!
2012. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd azt a kiskutyát, és tegyél meg mindent a gyógyulásáért. Nem ő tehet a betegségéről. Leginkább azok, akik életben tartják a szaporítókat az expresszből, húszezerért kínált kölykök megvásárlásával...
2012. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!