Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha anyum nem vinné...

Mit tegyek ha anyum nem vinné le sétálni?

Figyelt kérdés
Na szal az a nagy bajom, hogy nemsoká haza kerül a kutyám és reggel ha leviszem sétálni olyan fél 6 körül és majd haza érek fél egy fele addig hova végezze a "dolgát"?? mert anyum tuti nem vinné le ő már megmondta mert örül ha elkészül a munkához! És ha alomra szoktatnám az jó lenne?? mert az nem baj ha nem tudom róla amúgy leszoktatni csak az a lényeg hogy ne a házban végezze el a dolgát persze mindennap levinném a kutyát 6-7* is de amíg suliba vagyok hova végezze a dolgát?? S.O.S. :)
2012. febr. 22. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt kutya simán kibír 8-9 órát, ennyit már a 7,5 hónapos kutyám is bír. Nem kell semmilyen alom ide. Leviszed reggel, majd ha megjössz, egyből mész vele újra le.
2012. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
5 hónapos :)
2012. febr. 22. 15:41
 3/8 lakle ***** válasza:
Ne aggódj, ennyit simán kibír! Szobatiszta már?
2012. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kibírná, bár az elején biztosan lennének balesetek.
2012. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát úgy van hogy most mamámék van kertesházban de mindennap beviszem a lakásba 4-5 óra hosszát és amikor pisilnie kell vagy nagy dolgot végezni akkor mindig nyüszög tehát szerintem már biztos az meg amúgy is azt mondják hogy a kertesházban nevelkedő kutya az már alapból szobatiszta mert már megszokta azt hogy kint végzi a dolgát

:)

2012. febr. 22. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lenne gond, esetleg 1-2 baleset becsúszna, de annyit meg kibírtok :)
2012. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lakle ***** válasza:
Akkor szerintem nem lesz gond:)
2012. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. febr. 22. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!