Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én akkor most megmentettem a...

Én akkor most megmentettem a kutyám életét? ♥

Figyelt kérdés
A kiskutyám múltkor fulladozott valami a torkára akadt este 9 óra volt és nagyon megvoltunk ilyedve na szóval fulladozott valamitől és fehér habosat hányt meg az egész család látta hogy már haldoklik szegény és én azt csináltam ennek érdekében hogy ne haljon meg hogy az ujjam ledugtam a torkán és így ami a torkára volt akadva azt is ledugtam és még adtam neki kecsketejet ami raktam egy kis olajat és NEM halt meg hála a Jó Istennek :) És most él és virul de aznap este nagyon sírtam nem is tudtam hogy mit csináljak és ezért tettem ezt és ezzel én most végülis megmentettem a kutyám életét??♥♥♥ :D

2012. febr. 22. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Jajj de szupimupi! Most legyél nagyon büszke magadra *.* <^3<3<3<3 Puszcsihh. Szercsikehh <3 Egyébként csivid, vagy yorkid van? *.*
2012. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tacskóm van :D
2012. febr. 22. 16:34
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Megkockáztatom a negatívokat, de első válaszoló nagyon jót nevettem a hozzászólásodon!:D Azért remélem nem komoly volt, mert akkor lehet inkább sírnom kellene!:P Viszont a kérdező nem biztos, hogy értette az iróniát!:)


Kérdező te egyébként most mit vársz? Tapsvihart?:S Honnan tudjuk egyébként, hogy mi történt, mikor nem voltunk ott? Szerintem amúgy sok ember van itt, aki már többször megmentette a kutyája életét mégsem vár elismerést, mivel ez természetes, ha szereted a kutyádat!

2012. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Az első vagyok. Természetesen ironikusan írtam az első hozzászólásomban :) És remélem, hogy ezt a kérdező is érezte...
2012. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen éreztem de amúgy én csak arra voltam kiváncsi hogy akkor most megmentettem?? mert ezt a kutyát ha tudnátok hogy került ide na akkor kellett megmenteni
2012. febr. 22. 17:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk jósok, nem tudhatjuk, mi történt volna, ha nem segítesz neki, merthogy segítettél. Vagy felköhögte volna, vagy nem.
2012. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na hogy keült hozzátok, kérlek meséld el!,
2012. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
Igen megmentetted az életét. Lehet, hogy valami keresztbe fordult a torkán.
2012. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vagy-vagy nem. Én is megmentettem a kutyám életét, mert időt, energiát nem sajnálva megkerestem a környékbeli legjobb magánklinikát, és odavitettem el a kutyust műtétre. 2 havi fizumba került, de megérte. Sőt ennél többet is. Én se írtam ki kérdést, hogy most akkor de ügyi vagyok, ugye? (l)
2012. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De ő sem azt kérdezte, hogy ügyi-e, hanem azt hogy megmentette-e. És szerintem megmentette ;)
2012. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!