Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érjem el, hogy ne...

Hogyan érjem el, hogy ne engedjék ki?

Figyelt kérdés

Az utcánkban az a szokás mostanában, hogy kiengedik a kutyákat sétálni. A szomszéd girhes német juhász szukájától még nem is félek, de a múlt héttől egy újgazdag család a cane corso szukáját is kiengedi sétálni. Nagyon félek tőle, mivel nem foglalkoznak a kutyával szerintem, csak kicsapják. Elállja az utat, a biciklisek is úgy kiabáltak rá tegnap, hogy menjen már arrébb.


Arra gondoltam, hogy szólok a családnak. De mi van akkor, ha azt mondják, hogy nem bánt? mert eddig tényleg nem is morgott senkire. De akkor sincs joguk kiengedni!


Mit csináljak? Készítsek videót, és menjek a sintérhez? (Kisvárdán van gyepmester, Jó lenne a száma!)

Vagy próbáljak beszélni a családdal?



A múltkor elindultam sétálni a mudimmal (pórázon :)) ), 4 utcát kellett kerülni, mire haza tudtunk jönni a nagy kutya miatt.


2012. febr. 23. 08:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kisvárdában nincs gyepmester,egy menhely van a lovas pálya mellett(Kékcsi út)

Ellenben van közterület felügyelő.Elmész a polgármesteri hivatalba és ott a portán útba igazítanak,hogy kihez fordulj a panaszoddal.

2012. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Minden település kapcsolatban áll valamilyen befogószolgálattal. Van, h 1-1 gyepmester 5-6 települést lát el.
2012. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Little Red!


A legközelebbi gyepmesteri telep 50 km Nyíregyháza,ezen kívül még van 4 de az mind messzebb.

Ez van,a "sötét Szabolcsban" kb 100-150 településre jut egy.

2012. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Felhívod az önkorit és megkérdezed, hidd el, valaki szolgálatot teljesít ott is.


Pl ahol anyukámék laknak, ott a 40 km-re lévő gyepi teljesít befogási szolgálatot. Sjanos úgy nem megy h én kihívom h ezt kéne és itt befogni, hanem be kell caflani az önkorihoz és bejelenteni, ők meg megrendelik a gyepitől a kiszállást és a befogást.


Pl az ózdi gyepi 30 települést lát el.

2012. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kösz a sok választ!

Mindenképpen beszélek a családdal majd, ha valakit találok, ugyanis nem nagyon lehet őket látni...

Majd megírom, hogy mit mondtak!

Jövő héten kerülhet rá sor.

2012. febr. 24. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!