Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félve kérdezem meg, ezt a...

Félve kérdezem meg, ezt a dolgot! Adott egy cane corso az egyik ismerősömnek, és este le ellett, de reggelre sehol nem találták a kölyköket. Lehetséges hogy megette? Ez volt az első ellés, és a kutya jó körülmények közt van tartva.

Figyelt kérdés
na már most azt nem értem,hogy ha valaki ezt itt megkérdi,hogy miért van senki nem add normális választ viszont egyből undorító módon támadja a gazdit!Meg sokkan írják,hogy doki és ivartalanitás,de azt nem írják,hogy miért stb

2012. febr. 23. 16:57
1 2 3 4
 1/38 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

igen megeshet, hogy megette, mert van kannibalizmus.

Azt is el tudom képzelni, hogy valamelyik családtag eltüntette, mert nem voltak a kölykök számukra kívánatosak.

2012. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%

Most mi a kérdés? az hogy hova lettek a kölykök vagy az hogy miért járnak ide ostoba tuskók?

Egyébként meg mutass egy olyan kérdést ahol nincs elmagyarázva miért fontos az ivartalanítás. Persze mindig vannak akik köpködni járnak ide, de a legtöbben azért mindig érvekkel magyarázzuk miért nem szabad szaporítani, és miért fontos az ivartalanítás. Másrészt meg kismillió kérdés van már itt ellés/ pároztatás/ szaporítás témában elehet őket olvasni és akkor már meg is van a válasz.

2012. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdésre válaszolva meg:

Látták a kölyköket? Megnézték élnek-e? Hányan voltak? Elképzelhető hogy megette őket, de ez súlyos viselkedési probléma a szukánál, de lehet hogy már halva születtek és akkor lehet ösztönös viselkedés, bár általában a halva született kölyköket vagy életképteleneket egyszerűen kitúrják a helyükről.

Más idegen (ember vagy állat) nem férhetett a kutya közelébe?

2012. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
66%
Agyam eldobom! Hova ellett?? A szomszédba??? Miért nem voltak vele????
2012. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
nem szabadott volna magára hagyni az anyakutyust. Ilyenkor ellés közben és utána is azért felügyelni kell. pont az ilyen esetek miatt. első ellés, bármi történhetett. ha megette a kölyköket, akkor viszont nem alkalmas az anyaságra, ilyen szukát többet nem szabad elletni. Egyébként mennyi idős ? hol volt tartva? más kutya, vagy valamilyen állat nem férhetett oda?
2012. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
ezt mondom!!!nem állatkínzók vagyunk,nem is tenyésztők,akik ebből élnek!!adott egy kutya pár.tudod hogy a kutyád vemhes!reggel kimész és látod,hogy a kutya megellet az éjszak,amikor állt alszol és nem is chihua,h lakásban tartsd!!!engem az érdekel miért történt és,h miért kell ivartalanitani???nem lehet,h nem volt még felkészülve vagy,h téli alom stb???
2012. febr. 23. 17:25
 7/38 anonim ***** válasza:

Az éjszaka folyamán a szuka zárt helységben,infrával felszerelt ellető ládában és felügyelet mellet,tépte a burkot,elrágta a köldökzsinórt,tisztogatta őket szült x kölyköt akik életképesek voltak,szoptak is rendesen a méhlepény is kijött majd a szuka megnyugodva elszenderült.

Ebben az esetben nem valószínű,hogy megeszi őket.

Van másik lehetőség.

Az este még nagy hasa volt a kutyának és tulajdonos reggel vette észre,hogy az udvaron lévő szukának már nincs nagy hasa,ekkor már bármi megtörténhetett főleg ha több kutya is jelen volt.

2012. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem mi a kérdés.

Fent azt írod az egyik ismerősöd kutyája, most meg már első személyben beszélsz.

És honnan tudod hogy leellett az éjszaka miközben te aludtál, ha reggelre nem volt ott kölyök?

És ha nem vagy tenyésztő miért szaporítasz? Te magad is írod, fingod sincs az egészről. hát azért kell ivartalanítani a szukát hogy ne történjen ilyen baleset.

2012. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Már látom a második lehetőség állt fenn.
2012. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
A kutya nem az enyém.egy ismerősé és azért írtam,mert attól hogy ez történik az ember nem állatkínzó hogy ilyen hangnemben beszéljenek vele!de itt páran egyből így álnak hozzá.nem is ez a lényeg amúgy!röviden a kutya nyilván le ellet,ha nem volt reggel nagy a hasa.de a kölykök sehol nem voltak.gondolom megette.nem nagyon lehet tudni mi történhetett és engem az érdekelt,hogy ezt a kutya miét csinálja,mi az oka?a másik az hogy ivartalanítani kell,de senki nem írta,hogy miért is?nem lehet hogy máskor nem fogja megenni?vagy ez 100% hogy ezt fogja csinálni minden alkalommal?
2012. febr. 23. 18:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!