Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttam a MEOE oldalán, hogy...

Láttam a MEOE oldalán, hogy vannak külön pl. Őrző-védő CAC kutyakiállítások, és oda csak ilyen fajtákat lehet nevezni, vagy attól még bármilyen fajta nevezhető oda?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak őrző-védő fajtáknak kiírt CAC. Olyan ez, mint a vadászkutya CAC. Speciel ezeknek a fajtáknak van, ezért nem nevezhető bármilyen fajta.
2012. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vajda Gyula válasza:
2011 Kaposvár vadászkutya cac FCI 3-FCI 10 voltak kutyák
2012. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

FCI 3. Terrierek - eredetileg mind vadászkutya, bár legtöbbjük már nem képes betölteni eredeti funkcióját, ettől függetlenül vadászkutyának minősülnek.


FCI 10. Agarak - szintén vadászkutyák.


Az őrző-védő CAC-on is vannak olyan fajták, melyek ugyan általában nem töltenek be őrző-védő funkciót, mégis lehet nevezni. A szervezőnél érdeklődj, hogy mely fajták elfogadottak.

2012. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vajda Gyula válasza:

Bocs de nem jó választ adtam.

A 2.válaszolónak van igaza.

FCI 03 terrierek

FCI 04 tacskók

FCI 05 ősi típusú vadászkutyák

FCI 06 kopók,vérebek

FCI 07 kontinentális vizslák,szetterek

FCI 08 retrieverek,hajtó,vízi kutyák

FCI 10 agarak

2012. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!