Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki az állateledelesnél...

Aki az állateledelesnél fagyasztott húst vásárol a kutyájának válaszolna nekem? Milyen ez a hús, nyesedék, tartalmaz szőrt, tollat, belet, vagy szépen meg van tisztítva?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mindenhol más.


én a törzshelyemen szoktam venni nyesedéket is (tollmentes, csak hús, néha bőrdarabbal), meg belsőséget (szív, máj), és komplett darabokat is (tollmentes, de csontos).


viszont mást boltban vettünk már olyan húst is, ami hőkezelve volt, és elég nagy mennyiségű tollat is tartalmazott. hát többet nem mentünk oda...

2012. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is állateledelesnél vásárolunk, és eddig nem volt gond vele. A csirke mell nyesedékben volt némi csont, a szárnyon néhány pihe, nem szoktuk külön pucolgatni, nem volt még rá szükség.

Érdemes kipróbálni, megéri. Nálunk egy héten kétszer szállítanak, és helyben adagolják, csomagolják, így akár frissen is megvehető (így könnyebb ellenőrizni a minőséget).

2012. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a közeli állateledelesnél csirkenyesedéket szoktam venni, szinte csak hús, nagyon kevés csont néha van benne, de nem több, mint amennyi a hentesnél is néha benne marad a csirkemell filében. Hozatni szoktam vadhús nyesedéket (azt nem lehet kapni nálunk a közelben) az tiszta hús, illetve vadhúsból még darálékot is vettem, abban volt hús és csont is, de teljesen jó arányban. Szőrt, tollat... nagyon oda nem való dolgokat még nem láttam egyikben sem.
2012. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Ki szeretnénk próbálni, de bevallom kicsit undorral gondoltam rá eddig, mert nem tudtam milyen "állapotban" lehet kapni.
2012. febr. 24. 14:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én darált pulykahusit szoktam venni a a kutyának. Nemrég vettem neki egy zacskó vadnyesedéket. De többet nem fogok, iszonyú büdös volt. Amúgy nem volt szőrös meg ilyesmi, csak hús meg bőr. De borzasztó szaga volt neki.
2012. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Na az ilyenektől félek, hogy a lakást elárasztja a bűz!

Először majd kis tételben veszek.:)

2012. febr. 24. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam venni amit az állateledelesnél veszel nyesedék sajnos van benne szőr toll,de attol nem lesz baja,nem olyan mennyiségben van benne,de hát nem véletlen h állatok részére lehet venni kizárolag.Nem olyan körültekintélyesen tisztitják mint az embereknek,de baja a kutyusnak nem lesz tőle. Nekünk pl amiben tudom h sok szőr volt az a nyul nyesedék. De volt már toll a kacsában is.Sajnos ez elengedhetetlen,de mondom baja nem lesz tőle.

És a büdős az sjanos elegedhetetlen én fahrátnál éppen ezért szoktam bele zellert répát gyökeret rakni igy kicsit husleves szaga lesz:) Utána meg azt is boldogan megeszi

2012. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

keresgélni kell a boltok között.

ahol mi vesszük, az egy humán baromfibolt, de a rendes áron nem árulható részeket, vagy ami sérült, vagy túl kicsi, azt átminősítik kutyakajának. de ugyanúgy meg van pucolva, nem büdös, friss, jó minőségű. csak éppen a combcsont el van törve, vagy túl satnya a mellhús, vagy ilyesmi. büdösen sose venném meg a boltból.

2012. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Mi fagyasztott csirke nyesedéket szoktunk venni, eddig semmi baj nem volt vele. Főzés közben kimondottan kellemes az illata! :)

Egyszer mondjuk az állateledeles bácsi összecserélte a csomagokat, és véletlenül egy zacskó csirkefejet kaptunk, na hát az nem volt szép... :D

2012. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!