Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad vinni sétálni kutyát...

Szabad vinni sétálni kutyát ha tüzel?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel megyek kutyát sétáltatni, neki is lány kutyája van... 8hónapos a kutyám..elég ha elkerüljük a kan kutyákat?? Vagy maradjak otthon?
2012. febr. 25. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Nyugodtan vigyétek el sétálni, ha tudtok olyan helyet, ahol kevés kutya fordul elő. Ajánlanám, hogy azért most ne engedd szabadjára, mert eltűnik pár percre és már "ajándékkal a hasában" tér vissza, Te meg nem tudsz róla!

Szóval pórázon vinném a helyedben.

Nekem is szukám van, mikor tüzelt is vittem, muszáj volt, mivel panel-kutya, csak ott tudja a dolgait végezni. Csak olyankor nem vittem a parkba ahol sok kutya van.

Azóta ivartalanítattuk.

2012. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Hááát. az biztos nem illik kutyák közé menni. tehát messziről kerüljétek őket
2012. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. febr. 25. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ivartalaníttatod, és akkor egy életre megoldva a tüzelés. Kutyusnak is jobb, neked is. Gondolom nem tenyésztő vagy.
2012. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Boglárka. Gondolom mert 8 hónapos ahogy írta is, és biztos első tüzelése. Azért azt jó ha megvárta. Amúgy ha lemúlik, rá egy hónapot még várj és beszélj meg egy időpontot szerintem is a dokival. Hasznos dolog! :)

És hülyeség hogy megváltozik tőle a kutya, francokat! :D

Ugyanolyan aranyos, vidám, játékos, nem hízott egy dekát sem 3 hónap alatt, ha vigyáz az ember a kajájára és mozgatja nem hízik el.

2012. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régebb volt egy kutyán és anyukámékkal vittük sétálni. Tüzelt, de nem nagyon fogalkoztunk vele, mert nem láttunk a közelbe más kutyát. Szaldgált meg minden, mi pedig leültünk és láttuk,hogy a kutya felfut a dombon és eltünt, nem ilyedtünk meg , mert máskor si volt ilyen. És csodák csodájára kis idô múlva kiderül, hogy vemhes. A kölyköket sikerúlt elajándékozni, de utánna rögötn ivartalanítottuk.

Vigyáz! ;)

2012. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!