Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől érzékeny nyomásra a...

Mitől érzékeny nyomásra a kutyusom feje? Emellett bágyadt is. Joeyról van szó, a 8 hónapos bullmacimról.

Figyelt kérdés
De. óta szinte csak alszik. Du. vettük észre, hogy a homloka nyomásra érzékeny és ha picit erősebben hozzáérünk, nyüszít. Eszik-iszik, pisil-kakil, de nagyon bágyadt, láza nincs. Ha lemegyünk rövid sétára, akkor viszont felélénkül, játszottunk is vele, de valami nem stimmel. 2 állatorvos van a városban, akiben megbízunk, az egyik hétvégén egyáltalán nem elérhető, a másikkal telefonon tudtunk beszélni. Szerinte mivel növésben van a kutya, ezért valószínű attól fáj a buksija. Adjunk neki algopyrint és ha nem változik a helyzet, hétfőn vigyük be hozzá. Van ügyelet, másik dokikkal, de az ismeretségi körben kivétel nélkül rosszak a tapasztalatok ezekkel a dokikkal illetve egyszer nálunk is leszerepeltek, oda biztosan nem viszem. Iszonyatosan aggódom. Tapasztalt gazdik! Állhat más, komolyabb dolog a háttérben?

2012. febr. 25. 21:09
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy a doki szerint azért fáj a buksiján a csont, mert növésben van, ha esetleg nem volt egyértelmű...
2012. febr. 25. 21:10
 2/29 anonim ***** válasza:
37%
Lehet h fáj a feje:)
2012. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
54%
Lehet egyszerűen csak az időjárásváltozás miatt.
2012. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nem üthette be? Szerintem mindenképp jobb lenne,ha látná egy orvos. Ha egy gondos gazdi úgy érzi,baj van,akkor általában igaza is van.
2012. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon aggódom, de nem találtam a neten semmi ilyesmit, hogy fejfájás stb.

Egyszerűen el nem tudom képzelni mitől lehet. Hiszen ha a dokinak igaza is van.. Szuperprémium tápot kap, amit elvileg egyenletesen kéne növekednie, nem lenne szabad, hogy fájjon a csontja, nem?

Tegnap egy nagyon picit beütötte a fejét, de ez semmi volt ahhoz képest, hogy máskor játék közben van hogy tiszta erőből lefejelte az ajtófélfát..

Egyszerűen tanácstalan vagyok, hogy kihez vihetném. Pont hétvégén kell ilyennek történnie ;(

2012. febr. 25. 21:17
 6/29 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy csak az idő, de akkor is basszus, sík ideg vagyok.
2012. febr. 25. 21:18
 7/29 A kérdező kommentje:
Már csak azért is, mert neki nagyon nagy a fájdalomküszöbe.
2012. febr. 25. 21:19
 8/29 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd be az ügyeletre. Inkább vessz össze 3 dokival,mint hogy baj legyen. Lehet,hogy pont rosszul,rossz helyen érte az ütés.

És egy bullmaci ha felnyüszít,akkor az elég nagy fájás.

Én írtam a 3. választ is :)

2012. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy hiába vinném be, minden egyes mozzanatukat megkérdőjelezném. Ha ugyanezzel küldenének haza, mint amit a másik doki mondott, ettől függetlenül, ugyanúgy elvinném hétfőn a másikhoz, ill. ha komolyabb lenne a háttérben, azt sem hinném el nekik. Sajnos nagyon sok félrekezelt állat írható a számlájukra!
2012. febr. 25. 21:27
 10/29 anonim ***** válasza:

Megint én.

Ajjaj,az nem egyszerű. Lehet egy enyhébb agyrázkódás is, náluk is hasonló az emberekhez a tünet, levertség, fejfájás. A doki,akivel beszéltél nem tudná megnézni,hogy megnyugodj?

2012. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!