Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől érzékeny nyomásra a...

Mitől érzékeny nyomásra a kutyusom feje? Emellett bágyadt is. Joeyról van szó, a 8 hónapos bullmacimról.

Figyelt kérdés
De. óta szinte csak alszik. Du. vettük észre, hogy a homloka nyomásra érzékeny és ha picit erősebben hozzáérünk, nyüszít. Eszik-iszik, pisil-kakil, de nagyon bágyadt, láza nincs. Ha lemegyünk rövid sétára, akkor viszont felélénkül, játszottunk is vele, de valami nem stimmel. 2 állatorvos van a városban, akiben megbízunk, az egyik hétvégén egyáltalán nem elérhető, a másikkal telefonon tudtunk beszélni. Szerinte mivel növésben van a kutya, ezért valószínű attól fáj a buksija. Adjunk neki algopyrint és ha nem változik a helyzet, hétfőn vigyük be hozzá. Van ügyelet, másik dokikkal, de az ismeretségi körben kivétel nélkül rosszak a tapasztalatok ezekkel a dokikkal illetve egyszer nálunk is leszerepeltek, oda biztosan nem viszem. Iszonyatosan aggódom. Tapasztalt gazdik! Állhat más, komolyabb dolog a háttérben?

2012. febr. 25. 21:09
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Megpróbálok vele beszélni holnap, ha nem lesz jobban. Igazából én ma is azt szerettem volna, ha elvisszük hozzá vagy kijön, de ő nem ítélte meg súlyosnak a helyzetet. De holnap nem hagyom annyiban, ha nem lesz változás. Az az érdekes amúgy, hogy amint beadtuk neki az algopyrint, felélénkült, olyan volt, mint szokott lenni. Anyósoméknál voltunk, jött-ment mindenki utána a lakásban, leste hogy mikor ad neki jutalomfalatot, majd 2-3 óra múlva újra csak feküdt. Amúgy tényleg nagyon picit verte be a fejét, szóval azt inkább kizárnám, ráadásul nem is éles helyre (mint pl az ajtó félfa), hanem sima falba, ahol érzékeny a buksija, ott nem is érhette igazából az ütés.
2012. febr. 25. 21:39
 12/29 A kérdező kommentje:
Mire számítsak, ha nem javul? Röntgen? Vagy hogy vizsgálják ezt meg?
2012. febr. 25. 21:44
 13/29 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagyok profi,de úgy emlékszem valahol azt olvastam,hogy CT.
2012. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Írd ám meg mindenképp mi lett a "kis" édessel :)
2012. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Oksa, mindenképp írok :)

Na most meg is nézem, van-e ennél a két dokinál CT, az lesz a szívás, ha nincs és vihetem mégis ezekhez az ügyeletes barmokhoz.

2012. febr. 25. 21:53
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

A szuperprémium táptól van csak igazán csontfájás egy nagytestűnél,a tülzott Ca-fehérje bevétel miatt.

De attól meg nem fájhat a feje.

2012. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Szerintem reggelre már "kutya baja". Jobbulást neki! Írd meg, mi lett!

Két kisördög mudilány gazdái

2012. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
28%-os a fehérjetartalma és 1,8% a kalcium tartalma. Sok lenne? Eddig ez a táp a legjobb, amit próbáltunk - minden téren..
2012. febr. 25. 22:01
 19/29 A kérdező kommentje:

Remélem igazad lesz :)

Nagyon megijeszt a kis lüke...

2012. febr. 25. 22:02
 20/29 A kérdező kommentje:

Voltunk lent, most meg mintha kicserélték volna, élénk volt, mint szokott. Most a konyhaablakból nézelődik kifele :)

A fejét még ugyanúgy elhúzza, nem akarja, hogy hozzáérjek...

Most épp a malackát rágcsálja.

2012. febr. 25. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!