Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes lehet? Ha igen hogyan...

Vemhes lehet? Ha igen hogyan ismerjem fel? Hogyan állapíthatom meg hogy a kutyámat fel csináltál-e? (már bocsánat)

Figyelt kérdés
Már 1 hete tüzel és elszökött tegnap délután 2 órával később hazajött. Pittbul-spániel keverék 3 éves.
2012. febr. 26. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sehogy nem állapíthatod meg, ultrahangon látszik 20-25. nap körül.Ideje ivartalanítani
2012. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalaníttasd, ha vemhes is, így is megcsinálják a dokik!
2012. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem ivartalaníttatod te szerencsétlen?
2012. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Nem vagyok szerencsétlen attól még hogy nem ivartalanítottam a kutyámat. -.- Persze ivartalanítva lesz. Csak erre lettem volna kíváncsi hogy meg lehet e állapítani. De azt én is tudom hogy kb 2 hét múlva duzzadnak az emlők ha 'teherbe eset' tudjátok nem vagyok azért hülye értek a kutyákhoz. Állatorvoshoz is el lesz véve.
2012. febr. 26. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
A tenyésztők is inkább állatorvoshoz hordják a kutyáikat, hogy megállíptsák, hogy mi a helyzet, te sem fogod tudni otthon megmondani. Ha minden jelet produkál, akkor lehet, hogy csak álvemhes, szóval a dokit nem úszod meg. De az ivartalanítás a legtutibb, tényleg, akkor tök mindegy, hogy vemhes-e.
2012. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!