Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skót juhász gazdik, mi a...

Skót juhász gazdik, mi a véleményetek a kutyátokról? Ha lehet képet is linkelhettek

Figyelt kérdés
És szerintetek hülyeség 3 éves gyerek mellé venni?Azt olvastam hogy gyerekszerető meg minden,csak egyik ismerősöm nem akarja,nehogy fellökje...vélemény?

2012. febr. 26. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha ajándékba akarod, akkor ne is vegyél, majd ők szereznek kutyát, akkor amikor akarnak.

Egyébként kifejezetten embercentrikus, más állatokkal is barátságos. Gyönyörű kutyák, bár a bundája nem átlagos gondozást igényel. Könnyen tanulnak.

Már a második ilyen kutyámat "nyúzom". Imádom őket!

2012. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ajándékba:)esetleg képet nem tudnál linkelni?
2012. febr. 26. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Most volt egy éves a colliem és imádom, fantasztikus kutya. A viselkedéséről csak jókat tudok mondani, végtelenül barátságos, nyugodt kutya, a kisgyerekeket imádja, nagyon finoman bánik velük, számomra elképzelhetetlen, hogy fellökje őket. A nyugodtsága ellenére nagyon játékos, szeret futni, túrázni. Más állatokkal is nagyon jól kijön, nincs benne semmi agresszió. Nagyon gyorsan tanul, borzasztó okos. A szőre nem igényel extrém ápolást, két hetente elég átfésülni.

Én nagyon elégedett vagyok a fajtqcálasztásommal, nincs mégegy ilyen kedves, okos és gyönyörű fajta, mint a collie. Képet most nem tudok feltölteni, mert nem otthonról netezem.

2012. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2012. febr. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!