Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász panelba?

Német juhász panelba?

Figyelt kérdés
Pár hete vettünk a párommal egy német juhász kiskutyát. Éppen költözés előtt álltunk szóval nem panelba volt tervezve a kutyus. De a házat mikor elkezdtük újítani akkor vettük észre hogy szörnyű állapotban van. Sok pénz bele öltük és költözni nem tudunk. De most nem ez ez a lényeg, olyanokat kérdeznék akiknek nagytestű kutyájuk van panelbe . Tudom sok gond van vele, de jó lenne ha valaki írna hogy milyen is egy nagytestű kutyát panelban tartani. Most igazából nem tudom mit csináljak megtartsam vagy ajándékozzam el valakinek ?? De hisz a szívem szakad meg érte :-((

2012. febr. 22. 16:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint kertesházban figyelj NE ajándékozd el ha jól van nevelve a kutya akkor tökre m1 neki meg az a lényeg hogy rendszeresen vidd le sétálni és fáraszd le nem lessz semmi baj nekem egy bullmasztiff-om van panelbe és tök jó 3* viszem le sétálni és 1* este pedig futni és teljesen jó nincs vele semmi baj :) Sok szerencsét hozzá és ne ajándékozd el!!! :D
2012. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Itt van egy bácsika aki egy njt tart panelba igazából megfelelő mozgást kell biztosítani neki és tartható panelba csak az a rengeteg szőr azzal kellesz megbirkóznotok amúgy nekem egy magyar vizslám van rengeteg energiával de szerintem bármilyen kutya tartható akár panelba is ha meg van a megfelelő mozgása és lefárasztása.
2012. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%
Előreláthatólag mikor tudtok beköltözni a kertes házba?Mert ha csak egy-két hónap, akkor még ki lehet bírni. Nos a panelos kölykökkel elég macerás a szobatisztaság... De nem megoldhatatlan :) Mennyit lenne egyedül a kutya? És mennyi idős most? Amíg pici, naponta 6-7-szer le kell vinni, ezeket a sétákat kell úgy időzíteni, hogy általában alvás, és evés után ürítenek.
2012. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez miatt nem kell elajándékoznod. Nagyon sokan tartanak nagy testű kutyát lakásban. Ha van saját helye, ahol kényelmesen pihenhet, és rendszeresen le van víve, megsétáltatva, akkor nyugodtan lehet panelban tartani.
2012. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elajándékozni mert nem a kertben való mozgásra van szüksége ez egy tévhit hanem a sétáltatásra a fizikai és szellemi lefárasztásra.
2012. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Még picike 10hetes most lesz az első oltása. Szerencsére nincs sokat magára, a házunk mellett dolgozom és haza jövök hozzá gyors pisire ma már le is vittem magammal egy kicsit a boltba :D elvolt mint a befőtt. De rendesen 7órát dolgozom, a párom viszi le reggel, és meg egész nap :D Nem vagyok vele lent sokat, mivel nincs meg az oltása ezért gyors pisi gyors kaki, csak hogy szokja hogy lent kell. Itthon azért még be be csurog neki, de próbálom 1-30óránként levinni egy gyors pisire. (ahhoz képes már elég jól halad ) A lakásba nem hiszem hogy tudunk menni elvitte a félre tett pénzünk nagy részét, és most a tulajtól az jön hogy mi tettünk tönkre stb stb az a lakás jó és szép volt, ebből van a huzavona. Valahol én is úgy gondolom, hogy elvan ő itt, mikor akárhányszor haza jövök alszik. Most játszottunk egy jó órát és már ki is dőlt :D Csak mindenki (ismerősöm, családom ) Mondja hogy milyen felelőtlen (meg ennél szebb dolgok) vagyok. 2éve vágytam már a kis kutyára, biztos képes lennék rá hogy egészséges erős állatott tartsak . Amíg ő nem volt egész nap csak a tv előtt ültem most meg :D Na jó hosszú lett. De nagyon szépek köszönöm a válaszokat :D Most megnyugodtam egy kicsit, egész nap szinte sírtam, hogy mit tegyek. Még egyszer nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!
2012. febr. 22. 17:11
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

itt a környéken, tartanak német juhászt, vizslát,pointert,rotit és arany retrivert is panelba ,sokat sétálnak és nincs gond velük..


megfelelő lefárasztás mellett bármilyen méretű és fajtájú kutya tartható bent, egyedül ami próbléma lehet az a szőr, más nem hiszem



én is olyan voltam hogy tv,számítógép egész nap és amikor megkaptam első kutyámat (bichon) akkor sokkal többet voltam a szabadban,sokat foglalkoztam a kutyámmal meg minden, panelba lakok amúgy ..


jó kutyázást!! :)

2012. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
10 hetesen már minimum két oltáson túl kellene lennie...
2012. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Micsoda ???????????????????8hetesen hoztam el akkor azt mondták, hogy utána való héten oltassam be vagyis 9hetesen, de nem oltották be tegnap mert csúnya a füle majd csak jövőhetén akkor lesz 10hetes.
2012. febr. 22. 17:47
 10/27 anonim ***** válasza:

[link]


Ha lejjebb görgetsz itt egy oltási program. Féreghajtva azért volt?

2012. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!