Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az valóban igaz hogy egy...

Az valóban igaz hogy egy olyan kutya aki elmúlt tíz éves anatómiailag nem képes az ellésre?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék nem akarok szaporítani csak kíváncsi vagyok hogy egy ilyen kutya tényleg belehal az ellésbe?
2012. febr. 26. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem feltétlenül. Ha még egyáltalán tüzel, akkor képes vemhesülni, sőt némi szerencsével elleni is, főleg ha nem az első ellése és jó kondícióban van, de a rizikó ezerszer nagyobb, mint egy fiatal kutyánál. Én biztos nem tenném ki ennek a kutyámat.
2012. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyat h vkinek 10 éves múlt a kutyája és akkor fedeztette először.
2012. febr. 26. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
anatómiailag nem deformálódik el a kutya :) természetesen képes lehet elleni de a rizikó sokkal nagyobb
2012. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan, mintha egy 70 évesen szülne egy nő. Nem igazán lenne "egészséges" dolog.
2012. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Először én is azt akartam írni, hogy ez olyan, mintha egy 70 éves nő szülne, de az embereknél a klimax jelensége ezt a hasonlatot eléggé ellehetetleníti. Mondjuk, 45-50.

2012. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, tudom, hogy egy 70 éves nő már nem fogamzóképes, de ha attól eltekintünk, akkor értitek a lényeget.

Lehet, hogy képes lenne kihordani és megszülni, de nem véletlen, hogy nem így lettek az emberek és az állatok teremtve.

2012. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!