Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ORIJEN tápból miért nincs...

ORIJEN tápból miért nincs kistestű kutyáknak külön táp?

Figyelt kérdés
OK, hogy a legjobban favorizált táp, de köztudottan a kisméretű kutyáknak más az energiaigényük, ennél a tápnál meg "all breed" táp van csak. Ez hogy van náluk?

2012. febr. 26. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted miért kell testsúly alapján különböző mennyiséggel etetni?
2012. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Állatorvos válasza szerint -van vizslám és havanesem- a kisméretű kutyának gyorsabb az anyagcseréje, másképp hasznositja ezáltal a tápanyagokat, igy más összetételű tápra van szüksége. A már egy másodlagos, de nem elhanyagolható kérdés, hogy a táp méret is különböző szokott lenni, mert más egy boxer harapás és más egy csivavájé :)
2012. febr. 26. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
de ezek a tápok úgy vannak kialakítva hogy minden méretű kutyának megfeleljenek ,nekem bichonom van és az acana hipoallergén tápját kapja ami minden méretű és korú kutyának megfelel , jók a szemek könnyen eltudja rágni..
2012. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a táp kérdés már borzalmasan túl van lihegve. Nekem is van kistestű és nagytestű kutyám is. Köszönik jól vannak, pedig már mindketten öregek. Nem kövérek, nem soványak, az ízületeik rendben vannak, egészségesek. Acana lamb and apple tápot kapnak évek óta.

Amit a Royal Canin csinál a fajtatápokkal az egyszerű marketingfogás.

2012. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az állatorvosodnak csak az a baja, hogy nem kap pénzt az Orijentől, ellenkező esetben az lenne a tökéletes táp a számotokra:)
2012. febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket! A 4-es hozzászolóval vagyok már én is egy véleményen, hogy már nem tudom mikor teszek jót, mikor rosszat, annyi táp és annyi vélemény van a piacon :(...van lefizetett multicéges tápanalizis, van állatorvos által propagált és külön sok száz vélemény....próbálok akkor a legjobban dönteni :)
2012. febr. 27. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!