Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen egy álomotthon egy Kis...

Milyen egy álomotthon egy Kis testű kutyának? (Bichon Havanese)

Figyelt kérdés
Mi az amitől egy ilyen kiskutya egész életében, Boldog egészséges lesz és hosszú életet fog élni ? Étkezés, Ápolás,Mozgás minden apróságra gondolok. Milyen környezet neki amibe leges legjobban érzi magát? Kérlek írjatok meg mindent amit csak tudtok erről!

2012. febr. 27. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvass el néhány kutyás könyvet, és közelebb fogsz kerülni a válaszhoz, mintha itt kérdezősködsz.
2012. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden kutyus szeretetre vágyik.Sok sétára.Megfelelő tápértékű eledelre.Hogy minél többet foglalkozzanak vele.Játszanak vele.

Ennyi elég a kutya boldogságához.

Persze normális környezetben legyen.

Hiába adsz meg neki mindent,ha nem viszed sétálni,vagy hiába vásárolsz össze neki minden cuki dolgot,ha nem játszol vele.

Szóval érted nem?

2012. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat! És csak prémium táppal legyen etetve?? mást semmit ne adjunk neki? Ez nem lesz neki egyhangú,unalmas?
2012. febr. 27. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kutyának nem jó ha váltogatod az ételét..neki nem lesz,egyhangú..unalmas..stb. és igen muszáj prémium minőségű..ha egészséges kutyát szeretnél..egy ilyen kicsi kutyának nem nagy összeg megvenni a prémium tápokat :)
2012. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem és az nem jó ha külön főzünk neki pl csirke mell husikát tésztával meg ilyesmi és abba belekeverjük a tápot?
2012. febr. 27. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ.Én szoktam a kutyámnak néha házi kosztot is adni.Csirkét megfőzve,párolva.Szoktam neki gyümölcsöt is adni.

Az a lényeg,hogy ne adj neki egészségtelen zsíros,édes dolgokat.A száraztápban pedig több a tápérték mint a konzervesben.Márkára nem hivatkoznék.Ki ezt dícséri,ki azt.

2012. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aha ,értem köszönöm szépen :_)
2012. febr. 27. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy kutya nem vágyik nagy dolgokra. Neki az a boldogság, ha minél többet lehet a gazdijával, minél többet sétálhat, játszhat.

Én nem vagyok az egyoldalú etetés híve, bár tény, hogy a kutyám vígan eszi évek óta ugyanazt a (prémium) száraztápot.

Reggel adok neki tápot, mellé néha egy kis tonhalat, vagy utána egy Actimelt. Vacsira gyümölcs, főtt hús, túró, főtt tojás, rizs, stb. Utána kell olvasni egy kicsit a kutyák etetésének, és aztán bőven van miből válogatni.


Tök felesleges vagyonokat költeni flancos dolgokra (nyakörvek, mindenféle ruhák, játékok vagonszám) mert ez max a gazdinak okoz örömet. Inkább spórolj olyan dolgokra mint ivartalanítás, esetleg néhány évente 1-1 kivizsgálás.

2012. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!