Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya tápon kívül mit lehet...

Kutya tápon kívül mit lehet adni egy kutyának enni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 16:06
 1/6 Nevaeh ***** válasza:
0%
Csirkefarhát,csont,kutyakonzerv.stb.
2012. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hús, konzerv.

De ha veszel henteseknél húsnyesedéket, azzal jössz ki a legjobban.

2012. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is van kutyusunk,egy foxi és ő főtt kaját eszik. Neki a táp csak nasi. Szoktam neki csinálni párolt rizst,főtt tésztát,főtt hús,sült hús,ami sovány.Szereti a kefírt műzlivel,bundáskenyeret,zöldségfélét,gyümölcsöt. Azért vigyázni kell,hogy nehogy elcsapja a hasát.Egyébként beütöd a neten. hogy Mit adjunk a kutyának enni és ott nagyon sok tanácsot adnak.
2012. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csontot adsz, csakis főttet, és disznó- vagy marhacsontot, ha egy mód van rá. A szárnyasok csöves csontjai veszélyesek.

Főtt rizst, főtt húst, levesből zöldségmaradékokat, nyers zöldséget, ha megeszi, túrót, főtt tojást...

Ezek jók arra, hogy megbolondítsd neki kicsit az unalmas tápot, de komoly odafigyelés kell, ha házi koszttal akarod pótolni a jó minőségű kutyakaját.

2012. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért azt ne felejtsük el, hogy a kutya RAGADOZÓ. Főtt tészta és rizs egyáltalán nem kielégítő táplálék neki. Ennyi erővel etessük a nyulat császárszalonnával.


Az nem baj, ha kevered neki a húst, vagy a konzervet tésztával, rizzsel, de csak azt nem lehet neki adni.

2012. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én darált pulyka husit szoktam neki adni, néha répát és maradékot is szokott kapni. De tápot mindig kap, ezeket a táp mellé kapja. Szoktam még neki tojást is adni.
2012. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!