Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyák 2x is "összeragadt...

Ha a kutyák 2x is "összeragadtak", abból biztos, hogy lesz kiskutya?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:

és szerinted az utcára honnan kerülnek a kutyák, ha nem a szaporítóktól? gondolod úgy teremnek a bokorban?


meg nézz meg még néhány másik kérdést is, fölöslegesen bunkó válaszokat itt a kutyásoknál ritkán szoktam látni.

2012. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 gabrielli ***** válasza:
0%
Kedves 60-as, közhely, de akinek nem inge ne vegye magára...
2012. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
végigolvastam a válaszokat, nem volt olyan aki "magára vegye". akkor pedig nem tudom miről beszélsz.
2012. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 gabrielli ***** válasza:
0%
61-es, no comment.
2012. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 gabrielli ***** válasza:
0%

Te veszed magadra amit a tenyésztőknek írok, drága barátom! És mindegyre szabadkozol és hangsulyozod hogy te nem vagy tenyésztő de egy menhelyen dolgozol.

Ezen az oldalon minimum 70%-ban tenyésztők osztják az észt! Nem érdektelenül, jelzem...

2012. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
68%
ismerek pár tenyésztőt nincs idejük itt lógni
2012. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
100%

kb. 4-5 ember lehet, aki biztosan tenyésztő. van toplista, ott látszik az állatos témakörbe hányan írnak, a 70% erős túlzás, de talán még a 30% is.


egyébként milyen érdekre gondolsz? mert a meggondolt kutyavásárlás, felelős kutyatartás úgy am blokk minden kutyaszerető embernek érdeke kéne, hogy legyen.

2012. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
91%

Kedves gabrielli!


Úgy emlékszem te vettél kölyköt Pet Shop-os FELVÁSÁRLÓTÓL,miért nem fogadtál egyet örökbe a sok romániai kóbor kutyából ha már ennyire sajnálod őket.Tudom nálatok ez teljesen elfogadott,hogy a kutya felvásárlók csacsi-ragyi honlapokon kínálják a létező összes fajta kutya kölyköket egy helyen mint ha valami árú cikk lenne.

Nálunk vagy vesz valaki Tenyésztőtől vagy fogadjon örökbe menhelyről!

Más elfogadható alternatíva nincs.Meg kell állítani a szaporítást.

2012. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 gabrielli ***** válasza:
0%
67-es, azért a 30% kb annyira tulzás mint az én 70%-om. Nem sokkal ezelőtt olvastam szintén itt a nagyképű tenyésztőktől, ott nagyon sokan tenyésztőnek vallották magukat és védték a mundért. Ez nem is baj, de nem értem a logikát hogy ők mire alapozzák a szaporítással kapcsolatos kizárólagosságukat? Azzal sem értek egyet, hogy mindenki hű bele Balázs, de mondtam, nekik is legyen stopp amíg van kutya a menhelyen. Vagy pedig kuss nekik is!
2012. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 gabrielli ***** válasza:
0%
68-as, remek meglátás! Csakhogy nem én hirdetek a ragyi honlapokon. Én egyet megvettem, és nem adnám semmiért! A legjobb választás volt. Egyéb panasz?
2012. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!