Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem egészen 2 hónapos kiskutyá...

Nem egészen 2 hónapos kiskutyám csak néhány napja van nálam, de már teljesen kifárasztott. Ugye majd nem lesz vele ennyi gond?

Figyelt kérdés
éjjel nem tok tőle aludni mert sír(nem panaszból mondom csak h minden körülményt tudjatok...),aztn egész nap utána kell járnom, h nehogy valami kárt tegyen magába mikor játszik...Aztán utána játszanom kell vele.És legtöbbször csak a kezembe alszik el...szóval teljesen fáradt vagyok, és csak annyi lenne a kérdésem hogy ugye ez nem fog élete végéig tartani? Csak az az oka ennek hogy még pici és nagyon igényli a társaságot, vagy nem? És ez kb. meddíg tart majd? (Lécci ne azt válaszoljátok h Tudtam h mire vállalkoztam.. mert tudom és nem azért kérdeztem, csak kíváncsiságból...meg mert fáradt vok...:S) ELŐRE IS KÖSZI!:)
2008. ápr. 9. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutyával MINDIG van munka (nem egészen "gond"), ha kicsi azért, ha már nagy, azért. Egy kicsivel persze azért egy kicsit több. De a nagy is igényli majd a sétákat, a játékot, a társaságodat... (amúgy milyen fajta?) " egész nap utána kell járnom, h nehogy valami kárt tegyen magába mikor játszik"---> ezt azért nem értem, miért tenne kárt magában? Sztem egy kicsit túlaggódsz érte, ha a kezeid között alszik el és egész nap utána mászkálsz, jól el lesz kényeztetve, de vigyázz, légy következetes, csak azt engedd meg neki, amit majd ha nagy lesz, akkor is el tudsz viselni! Néha nehéz, de muszáj szigorúnak is lenni, nem lehet elintézni semmit sem annyival, hogy "még kicsi"... csak azt engedd, amit később is megengedsz neki! És ne aggódj, könnyebb lesz majd, de felnőttként is sok dolgod lesz vele, ha azt akarod, hogy jó élete legyen.
2008. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nemkell aggodni. kb 3 hét és teljesen beilleszkedik. nálunk is van egy kis csöppség 2 hete. 9 hetes és az első napokban nemtustam tőle aludni. kb 1 hét és ez nagyjábol rendbejött. majd komolyodik de a kiskutyák ilyenek főleg akkor ha ujotthonba kerültek.nézd a jobbik oldalát milyen nagy boldogság.milyen fajtáju?
2008. ápr. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk van egy kb 9 honapos kutyusunk...en nem akarlak elszomoritani de meg honapok, mire valamilyen szinten megerti, hogy ne egye meg a konyveket, hogy ne pisilje ossze a lakast stb...en is nagyon kivoltam tole. De a kiskutyak eppen olyanok mint -es bocs a hasonlatert- a gyerekek pontosan ujszulott-4 eves korig, mikoris vege szakad a csak en vagyok es mindenki mas tehet egy szivesseget korszaknak. Ez a negy ev kutyanal egy ev alatt zajlodik le.

Kemenyen kell fogni, mert konnyen elszemtelenedhet.

Kinovi majd es hat igen, igenyli a foglalkozast. De megeri mert ahogy cseperedik, fogod latni a munkad gyumolcset. Kitartas! Te vagy a falkavezer!

2008. ápr. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!:) Amúgy egy kis yori kölyökről van szó!:):)
2008. ápr. 13. 08:40
 5/5 A kérdező kommentje:
hopp bocsi:yorki:)
2008. ápr. 13. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!