Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese-nek milyen...

Bichon Havanese-nek milyen gyorsan nő a szőre?

Figyelt kérdés

4 hónapos, elvittem kozmetikushoz, hogy igazítson rajta. Na ebből az igazításból az lett, hogy maradt kb 1 centis szőre.

Teljesen kivagyok akadva, mennyi idő, amíg visszanő neki?

Szegénykém olyan csúnyácska lett, most alvás közben remeg, meg hasmenése volt, és hányt is, de nem hiszem, hogy ez is a kozmetikus sara, holnap viszem dokihoz.


2012. febr. 28. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát hogy hányt meg ilyesmi az tényleg nem a kozmetikus baja.

De a szőrt nemtom.

Esetleg kérdezd meg onnan ahonnan vetted.

2012. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

írtam neki, de még nem válaszolt =/

remélem pár hónap alatt visszanő:(

2012. febr. 28. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én bichonom szőre szerintem elég gyorsan nő. Mikor elhoztuk 10 hetesen, akkor még nem volt túl nagy szőre:

[link]

[link]

Most 4 hónapos és így nézett ki 2 hete:

[link]

[link]


Azóta már megint nőtt egy kicsit, úgyhogy a szeme elől már le is vágtam neki egy kicsit.

2012. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
neki is olyan szép szőre volt:( 10 centi hosszú.. az a vandál pedig 1 centit hagyott meg:( Megsirattam a szőrét. olyan volt mint 1 kis mackó=( remélem hamar visszanő neki. Annyira kivagyok akadva:(
2012. febr. 28. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hamar megnő neki ne aggódj, aztán keress másik kozmetikust!:) Ja és jobbulást a kutyusnak!:)
2012. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
soha többé nem viszem kozmetikushoz! :D Köszönjük, már jobban van, nagyon aggódtam este, mert még inni se volt hajlandó, de éjszaka már ivott, reggel meg evett egy kis tápot, játszani is hív már:)
2012. febr. 29. 09:11
 7/7 anonim válasza:
max. egy hónap alatt vissza nő a szőre legalábbis az én kutyámnak is vissza nőt és az hogy hányt lehet hogy elkapott valamit a kozmetikusnál˙bármi megtörténhet
2012. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!