Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van amstaff szukam, a haveromn...

Van amstaff szukam, a haveromnak bakk van es masfel eves. Nagyon eros kinezete van meg minden, az enyemnek tigris feher szine van . Az enyemnek is fognak latszani az izmai? Meg az is egy verebnek fog kinezni?

Figyelt kérdés
Vagy anyira nem fog latszani hogy harci kutya, mert szuka?
2012. febr. 29. 13:53
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Nem vitatkozni akartam de ijatok a hujesegeket nekem csak pazarlom az idomet. Es azert tettem nektek fel a kerdest mert nem tudok anyira angolul..De tobbet ne irjatok mert csak felesleges es primitiv dolgokat irtok...
2012. febr. 29. 17:03
 32/40 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, miért nem tudod leírni a kennel nevét, ahonnan a kutyát vetted.
2012. febr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Most már csak arra lennék kíváncsi, ha nem tudsz angolul, akkor hogyan vettél kutyát.... DE SEGÍTEK Most beszéltem egy amstaff tenyésztővel, szólok neki, remélem, tud neked érdemben válaszolni itt....
2012. febr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Na jó, tényleg kezdem azt érezni, hogy a kérdés csak vicc, a kérdező pedig csak szórakozik.
2012. febr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
100%

Szia,

Igen, simán lehet olyan izmos mint a "bakk"... ezt úgy tudod elérni, hogy elviszed az állatorvoshoz és bejelentkezel egy ivartalanításra...És mivel így már nem lesz hivatalosan szuka, így simán tudsz rá pakolni bőven izmot…sőt lehet még erősebb is lesz, mint a bakk. Szerintem ezt próbáld ki. Hidd el nekem, soha nem hazudnék egy ilyen minőségi amstaff-osnak, mer’ nekem is Luxemburg-i kutyám van... ;) ;) :D

2012. febr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj kérdező,de megkérdezhetem bőrszíned árnyalatát?Csak merő kiváncsiságből....-.-
2012. febr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

akkor milyen nyelven tudsz? Angolul nem, magyarul nem.

Luxemburgiul tudsz?

2012. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Romániában hívják így a kan kutyát.

[link]

2012. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
BAK-nak és nem BAKK-nak......
2012. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
xD Bakk nálam Kan-nak hivják de 100 hogy verebnek nem fog kinézni bár ha repül akkor lehet,De még azis lehet hogy lesz a világon egy Harci veréb is xDDD.
2012. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!