Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Laura456 kérdése:

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Van már egy kutyum ő kinti kutya Golden Retriver,de most szeretnénk egy kis bent kutyut! Milyet ajánlanátok? Egyéb infók is érdekelnek a témában!:)

2012. febr. 29. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire szeretnéd használni?

Sportolni, kirándulni, plüsskutyának?


Mennyi időd lenne foglalkozni vele?


Amúgy, ha az embernek nincs konkrét fajtakedvence, akkor én mindenképpen a keveréket ajánlanám.

2012. febr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most éppen bolognese, és angol cocker spániel beszerzésén gondolkodom. Mindkettő nagyon cuki, kutya kinézetű kutya, és intelligens fajták. Terrierek túl agilisek, a nyomot orrúak nekem nem tetszenek, pincsi és társai szintén nem. Szóval ez a két fajta tetszik igazán.
2012. febr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Menhelyről a legkedvesebbet!
2012. febr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk beaglenk van 2 is.Igaz kint de van aki bent tartja lakásba.Állítólag lakásba jól viselkednek.Nagyon megbízható emberszerető kutya...
2012. febr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ : mennyi időt tudsz rászánni naponta, pontosan miért akarod tartani stb... pl ha naponta egy-másfél órát sétáltatni, futtani van időd, akkor valami juhász-vagy vadászkutyát nyugodtan vehetsz (puli,mudi, beagle) ha amolyan ékszerdoboz-kutyát szeretnél,amit fésülgetni lehet: Yorkshire-terrier, shih-tzu, bolognese,uszkár a kettő között: skót terrier, westie, tacskó(lépcsős házba tacsi nem ajánlott, gerincsérvet kaphat)ott vannak még a különféle spánielek, nekik is nagy a mozgásigényük, de ha van kertetek, szerintem okés...agarak között a kis olasz agár, whippet...foxterrier,spiccek,bulldogok, csivava, welsh corgi... határ a csillagos ég! azt választhatod,amelyik a legjobban tetszik. Nekem személy szerint kistermetű kutyák közül a shetlandi juhász a kedvencem. [link]

És a bullterrier.(a nyomi bulvárhírekkel ellentétben nem agresszív, de sokan a fura külseje miatt nem szeretik) [link]

2012. febr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!