Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak a törpe...

Milyen nevet adjak a törpe lány yorkimnak ami nem olyan p*csás?

Figyelt kérdés
Nem hívnám hercegnőnek vagy ilyesmi, az én ötletem meg senkinek nem tetszik.Büdi nevet akartam adni de mindenki lehurrogott. 18/l
2009. jún. 7. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
a kutyádat hivatalosan nem lehet tenyészteni,mivel mérethibás,tehát a standartnak nem felel meg..olyan nincs hogy törpe yorki ezt azért találják ki a szaporítók,hogy el tudják adni a kicsiket..
2009. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Nézd meg a kutyaneves naptárban, egyébként meg ha a te kutyád, akkor olyan neve lesz amit te akarsz. Az én mások általán cukinak tartott kutyámnak Lidérc a neve és ráadásul lány is, de én ezt akartam és ez lett... Na mondjuk nem yorki, hanem közepes termetű...

Csak mégvalami: OLYAN HOGY MINI, EXTRA MINI, TÖRPE YORKI, NINCS!

2009. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Csöpi
2009. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Lady, Mirjam, Cleo, Boszi, Lidérc, Xena...most ezek jutottak eszembe így hirtelen.


amúgy milyen az a törpe yorki? én úgy tudom, ilyen nincs...

2009. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

jéé, jövőbelátó vagyok vagy mi, úgy írtam le a Lidérc nevet, hogy még 1 hozzászólás sem volt, mikor megnéztem a kérdést és elkezdtem válaszolni :D :D


akkor jól tudom, hogy nincs törpe yorki, asszem a minimum testsúly 2 kg, vagy hogy...

Nekem a cicámat hívják amúgy Lidércnek. :)


Eszembe jutott még pár név: Harcos, Artemis, Damona( kelta istennő), Leona

2009. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy Büdi nevű Yorkit.:)
2009. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Zulu
2009. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én "normál":D lány yorkimat Mazsolának hívják, Mazsinak becézzük. :)
2009. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Káosz... vagy Luca. Nekem a labradoromat és a orderemet hívják így. Igaz, hogy nem yorkie-méret, de azért szerintem jó nevek.
2009. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

4 yorkim van. Frodó, Samu, Jázmin és Dzsu-Dzsu. Engem nem érdekelne, hogy ki mit szól a kutyám nevéhez. Az a lényeg, hogy neked tetszik és a kutya hallgat rá :D

2009. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!