Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szomorú a kutyám? (a...

Miért szomorú a kutyám? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Van két goldim,az egyik lány,a másik fiú.

Ajándékba kaptam mindkettőt!A lánnyal egy picit többet foglalkozok,mégis ő sokkal szomorúbb.A szemén látszik,hogy nem bolddog,mindég szökne....

Enni kapnak rendesen,foglalkozunk is vele(ük),van szinte napi séta.A fiú kutty szeme pedig mindég olyan aranyos,kedves.


2012. márc. 1. 01:59
 1/8 anonim válasza:
0%
1 kis alkohol csodákra képes! Am van ilyen jellemű kutya. Sajnos a kislány már nem bízik az emberekben.. (Lehet , ajándékozás előtt bántották? ) ezért is depressziós. Próbáld fel vidítani jutalom falatokkal, lehetőleg olyannal amilyet ö választ :)
2012. márc. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Miért írsz "mindég"-et "mindig" helyett?
2012. márc. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem nem tanult meg helyesen beszélni és írni.
2012. márc. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

De megtanult csak egy kicsit palóc.

Nemtom hogy miért szomorű :(

2012. márc. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Azert ennyire szerintem nem egyertelmu a dolog. Tobb olyan szuka goldit lattam mar,akiknek alapbol szomoru kinezetu fejuk van. Lehet a tied is ilyen.


De aztan az is konnyen lehet,hogy szomoru a goldid. Gondold vegig,hogy kap-e eleg szeretet. Szerintem a goldenek egy nagyon szeretigenyes fajta. Es jo erzekuk van hozza,hogy eldontsek ki szereti oket. Pl hozzam szinte mindig odajonnek simogatasert a goldenek, ugy gondolom eruik,hogy szeretem a fajtat.

2012. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha játszol vele, akkor jókedvű? Szokott a másik kutyával játszani?

Egyébként a kutyák jelleme sem egyforma, nem biztos, hogy szomorú, lehet hogy csak melankólikusabb, mint a másik.

És szerintem a szomorúság egy olyan érzelmi megnyilvánulás, ami csak valami nagy trauma következtében jelentkezik kutyáknál. Egy kutya, akivel foglalkoznak, enni kap, kiegyensúlyozott, és társa is van, nem szomorkodik.

2012. márc. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te beszéled bele. Ilyen a szeme. é snyugodtabb alkat, Nme szomorú.

Nekem volt két babám ovis koromban. Egyiket jobban szerettem, mégis amásikkal játszottam mindig, mert "szomorú" volt. Közben meg csak a szeme úgy volt megfestve, meg a szája. Egy gumibaba volt.

2012. márc. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,vajdasági vagyok,lehet ezért irtam a mindiget mindégnek,fene sem tudja!

Akkor lehet,hogy az lesz a legjobb hasonlat amit az utolsó

irt!A babás... az sem kizárt,hogy ilyen a kutyus feje,

csak én képzelek bele dolgokat....

2012. márc. 1. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!