Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan taxi társaság...

Maoamom kérdése:

Van olyan taxi társaság Budapesten ami kutyát is szállít?

Figyelt kérdés
Műtét után vinném haza a kutyát (kis testű) és nem szeretnék tömeg közlekedni... Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. márc. 1. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Guglizz rá, hogy állat taxi, van kimondottan ilyen is.
2012. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt már néztem. Én kifejezetten általános taxi társaságra gondoltam. Kis testű a kutyám és az ölemben utazna. Csak az a kérdés, hogy van-e olyan társaság amely engedi ezt.
2012. márc. 1. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztosan van. Mondjuk én még nem vittem taxival a kutyumat, de már láttam ilyet. Érdeklődjél körbe a különböző taxitársaságoknál. De az az érzésem, hogyha nem ilyen állatszállító boxban viszed, akkor nem fogják engedni.
2012. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akiteki ***** válasza:
100%
Bármelyik társaságot hívhatod, a diszpécsernek mondd meg, hogy kutyával szeretnél utazni. Akkor olyat küld, aki beengedi a kocsiba. Volt olyan, hogy a taxiállomáson közölte a taxis, hogy ő nem szereti beengedni, de mindjárt hívja a kollégáját, aki szállít kutyát.
2012. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jajj de jó Akiteki, benned bíztam :) Köszönöm a válaszod!

Legközelebb neked címezem :)

2012. márc. 1. 16:54
 6/8 anonim válasza:

Én is taxival (Főtaxi) hordtam állatorvoshoz, meg költözéshez a kis Shi-Tzumat. Általában még a telefonban elmondom, hogy kistestű kutyával vagyok, és akkor olyan kocsit küldenek (praktikusságból alacsonyabb kategóriásat), amelyiknek a sofőrjét nem zavarja.

Annyi az íratlan szabály, hogy vagy ölbeveszem, vagy az anyósülés elé/alá, a lábamhoz egy újságpapírra ültetem, hogy ha esetleg megijed és bepisil, ne kelljen kitisztítani az egész kocsit.

Egyszer elfelejtettem szólni, hogy kivel fogok utazni:) Lett is kellemetlenség... Kiküldtek egy fekete mercit, elég ideges volt a taxis... de elvitt. Azóta nem felejtek el szólni:)

2012. jún. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van egy új taxis cég, nagyon korrekt szerintem. Kis testű kutyám van nekem is, sokszor utaztam vele. [link] Érdemes kipróbálni.
2012. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most (2021) is ugyanígy működik vajon?

(Pont fel akartam tenni a kérdést én is.)

2021. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!