Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincsen kutyás társaság?

Nincsen kutyás társaság?

Figyelt kérdés
Ebben a városban nincs kutyafuttató, viszont mellettünk van a mező, oda szoktunk járni elengedni futkosni és labdázni vele, viszont mindig jönnek néhányan kutyával (nekem kistestűm van, kutyasulis, szót fogad) és rögtön elmennek onnan, mintha nem akarná, hogy játszanak, természetesen én behívom a kutyámat, csak szomszédunk azt mondta, hogy azért mert félti az én kutyámat, hogy agyon nyomja az ő nagy kutyája, szerintem nem lenne belőle baj, mert egyszer már játszottak és minden jól ment. Miért nem akarják megengedni, hogy az én kutyám is játszon?

2012. jan. 23. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. Eddig mindig az történt, mikor kistestű kutyussal találkoztunk, hogy az én nagytestű kutyám teljesen normálisajn közeledett a kisebb felé, elkezdtek játszani, a kicsi megijedt, elkezdett agresszív módoon játszani, erre az én kutyám vette a lapot, belelendűlt a játékba, a kistestű kutya gazdija meg elkezdett aggódni, szét kellett választani a kutyákat, pedig az én kutyám csak játszott, az egyetlen baj ott volt, hogy nem egy súlycsoportban voltak.


Valószínűleg ez lehet az oka.

2012. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell kérdezni, hogy miért, ha elmondja mi az indok te mondd meg, hogyha gond van, az ellen úgyis lehet tenni.

Nekem nagyobb termetű kutyám van, de én odaengedem a kicsikhez is, csak rászólok, hogy óvatosan. :) Szóval szerintem meg lehetne velük beszélni, hogy jót tenne a nagynak is, ha megtanulná hogy kell játszani egy kicsivel.

2012. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kérdezni eddig csak a szomszédtól kérdeztem, ő azt mondta, hogy félti az én kutyámat, mondtam, hogy nem kell, amikor egyszer játszottak, semmi baj nem volt, nem durvult be az enyém, se az övé, labdáztak, kergetőztek, de mégsem akarja megengedni. A közelünkben meg csak ő, mi és még egy kutyás van. A másik kutyás viszont senkihez nem engedi oda a kutyáját. Hát akkor majd maradok neki én kergetőzésre:)
2012. jan. 23. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!