Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya hogy érzi magát...

Egy kutya hogy érzi magát jobban? Hogy egyedül van, vagy hogy párban, esetleg 2-3 társsal.

Figyelt kérdés
feltételezve hogy az emberi közelséget, szeretetet, törődést megkapja mind.
2011. nov. 14. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel falkaállat, ezért egyedül nem érzi jól magát. De ez nem jelenti azt, hogy ha van társa, akkor majd szórakoztatják egymást, hanem az emberi társaság is kell neki!
2011. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen.

Az kimaradt, hogy sétánál is meglenne a kapcsolata más kutyákkal, tehát szocializálva is lenne..

2011. nov. 14. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az adott kutyától függ leginkább. Van amelyik nem csípi a társaságot, a másik meg megőrül, ha kutyát lát, mert imád közöttük lenni.
2011. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Milyen kutyáról lenne szó?...

Csak akkor hozz a házhoz új kutyát, ha a meglévő már elfogadott téged vezérnek...

Nekem 4 kutyám van.


Iszonyú különbözőek.

Amikor a 3. kutya kölyökként idekerült, az addig világraszóló barátnőkből "ellenség" lett, az egyik anyáskodott a kicsi felett, a másik féltékeny lett...

Nagyon sok melómba került, mire elértem, hogy ne morogja meg ahányszor csak meglátja...


Ha megsimogattam a kutyámat, a féltékenyy rögtön morogni kezdett!


És az volt a furcsa, hogy amikor kettesben voltunk, abszolút én uraltam, minden vágya az volt, hogy megtegye, amit kérek tőle... (agility)


Na szóval ma már egy jól működő falka vagyunk, helyre állt a rend, mindenki tudja, hol a helye a rangsorban, de az eddig vezető út finoman szólva is rögös volt...:D


Szóval készülj fel, hogy lehetnek spontán problémák, amikre nem is számítasz...

De nincs megoldhatatlan gond, ha elég türelmes vagy és nyitott, az ilyen gondokra is találsz majd megoldást... Csak számíts rájuk azért...:D

2011. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém antiszoc, pedig nagyon sokat járok vele kutyák közé. De soha, még kölyökkorában sem játszott más kutyákkal. Bezzeg nekem mindig hozza a játékait:)
2011. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!