Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem értem az embereket mér...

Nem értem az embereket mér ítélik el amstaffokat?

Figyelt kérdés

Ma is mentem elvolt engedve és felakart jelenteni h poráz nélkül volt meg h nem volt rajta szájkosár(De ez mező közepén egyáltalán nem lakot területen és annak környékén.)

Mondtam h nem bánt de hát nem nem értette meg.Túl sok rosszat híresztelnek róla meg azt hiszik h az amstaff pitbull...


2012. márc. 1. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért lepődsz meg ezen, nem csak az amstaffokat ítélik el.

A médiában rendszeresen az megy, hogy épp mit öltek meg akár amstaffok, akár más nagytestű kutyák.

2012. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát már igazából nem lepődök meg mer már nem 1 er volt ilyen.. Sok ember nem tudja mi a különbség a két kutya közt(de ez is csak nevelés kérdése) Enyim még a kutya iskolát is elvégezte...

Dehát ilyenek az emberek előre ítélkeznek..

2012. márc. 1. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert fingjuk nincs a kutyákról és azt látják amit a média akar.

Egymás mellé állítanánk egy dogo argentino-t, amerikai bulldogot, bullterriert, presa canariot, cane corso-t stb., 10 emberből 8 azt mondaná legalább 1-re, hogy pitbull.

2012. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, meg a dogo-ra, hogy harci kutya :DDD 2 napja mondták, hogy nem félek, hogy gyerekek mellett harci kutyát tartok szabadon (mármint se megkötve, se elzárva), és majd valaki veszélyeztetésért feljelent? Annyira röhögtem, hogy elköszönni sem tudtam :D
2012. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert begyepesedett barmok!


Az ennyim 6 hónapos ,de még most is van hogy velem alszik,olyan mint egy csecsemő :)


Imádja a gyerekeket! Játék közben úgy figyel a pincsire mintha törékeny porcelán lenne.Amint picit is érzi hogy durvábban játszott megy és adja neki a bocsi puszikat :)


És még,hogy harci kutya :D

2012. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 20:38


Enyim is ilyen volt:D mondjuk még mindig ilyen.Nagyon elvan a kisebb kutyákkal gyerekekkel gyerekektől nagyon sokat eltűr:)

2012. márc. 1. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a pitbullt se lehet elitelni, akármelyik kutyát vesszük hajlamos lehet agresszivitásra, ha nincs vele foglalkozva.... 1 szerencsétlen chihuahua is megharap ha ugy van nevelve, és a pitet is lehet gyerekek mellett, szabadon tartani minden porbléma nélkül ha nem 1 idegbeteg állat a gazdája. Ezt fel lehetne fogniuk az embereknek ...
2012. márc. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

persze ez minden kutyánál így van...nem foglalkozol vele nem lesz agresszív...meg ha szocializált akkor semmi baj nem lehet.

Nekem a szomszédomba van egy pit és a saját gazdáját megharapta..átszökött hozzánk aztán nekem is nekem akart jönni de én megruháztam meg ott volt a kutyám is..

Azóta meglát össze huza magát..

2012. márc. 12. 14:52
 9/9 A kérdező kommentje:

persze ez minden kutyánál így van...foglalkozol vele nem lesz agresszív...meg ha szocializált akkor semmi baj nem lehet.

Nekem a szomszédomba van egy pit és a saját gazdáját megharapta..átszökött hozzánk aztán nekem is nekem akart jönni de én megruháztam meg ott volt a kutyám is..

Azóta meglát össze huza magát..

2012. márc. 12. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!