Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kutyás gazdik! Nálatok hogy...

2 kutyás gazdik! Nálatok hogy működik?

Figyelt kérdés
például behívás? mert nálunk mindenki lábnál terem azonnal. Vagy más egyéb foglalkozás? van olyan közös elfoglaltság játék ami közösen is működik? (persze sétán, túrán és kergetőzésen kivül?)
2012. márc. 2. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 4 kutyánk van! :)

Az egyik öle nagyon sokatlett dögönyözve kiskorában!

2nek van külön játék sosem keverik össze mind a kettőnek egyszerre dobom el a játékot és egyszerre is hozzák vissza. :)

A negyedik még csak 7 hetes!:)

2012. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*öleb
2012. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi ez lemaradt:

Behívás ezt nem tudom, hogy hogy érted..Én csak füttyenteni szoktam és mind szalad hátra. Nálunk is lábnál vannak..Egy picit kell velük játszaniés akkor el menek láb alol. :)

2012. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, mire gondolsz. Behívás működik (nincs "hogyan", csak működik, szólok és jönnek), együtt játszanak, együtt esznek, együtt csinálnak mindent. Ha én is játszom velük, akkor megértik, hogy néha a másiknak dobom azt a labdát, mert megértettem velük. Szóval nem egészen értem, mire gondolsz, minden működik egyszerre két kutyával, kivéve a tanítást, illetve hát annak is csak bizonyos fázisait. Azt jobban megéri külön csinálni, hogy ne zavarodjanak össze.
2012. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Nálunk mindenkinek ugyanaz a neve. Hiába vannak 14-en, ha egynek szólok, azonnal jön a többi is. :)) Így aztán minden közösen működik: a labdázás, a gyakorlás, az evés. Kivéve a séta, mert egyszerre 3-4 kutyát viszek csak ki, annyira tudok figyelni.
2012. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mások tapasztalataira voltam kiváncsi, mert nálunk csak külön működik a tanítás (én is jobban tudok egyszerre csak egy kutyára figyelni) Játék természetesen közös program,csak sokszor versengéssé alakul, olyankor hamar véget vetek a játéknak...
2012. márc. 2. 11:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan 3 van, nem kettő:), de tanítás szigorúan egyesével. Játék, evés mindig együtt. A séta az már más tészta, általában egyesével, de van, hogy kettőt is viszek egyszerre. A neves dolog nálunk is ugyanúgy megy, mint Akitekinél... Ha szólok vmelyiknek, hirtelen mindhárom ugrik, mintha ugyanaz lenne a nevük...:D
2012. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!