Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Akik még szülőkkel élnek!...

Akik még szülőkkel élnek! Nálatok is így működik ez a dolog?

Figyelt kérdés
a valami új vagy más kaját akarsz főzni,és nincs itthon hozzá semmi akkor neked kell megvenni az alapanyagokat?
2012. jan. 26. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen, hiszen Te akarsz főzni, ráadásul olyat ami új. Mi ebben a fura?
2012. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Nálunk nem. Nekem megveszik, de elég ritkán főzök.
2012. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nálunk is így van. De ez érthető, hiszen te tudod, hogy mi kell hozzá. És mivel nálunk alapból az anyukám főz, így mindig úgy vásárol, hogy arra az alapanyagra szüksége lesz heteken belül. Ha ezt én felhasználom akkor nem tudja azt megfőzni amit szeretne. Így én veszem a cuccot és akkor ő is megtudja főzni azt ami szeretne.

22/L

2012. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez családtól függ. Hogy miben egyeztetek meg. Meg hogy adsz-e haza pénzt stb.

Én anyuval élek, én is adok pénzt. Általában egyeztetünk a kajáról, hogy ne kelljen kétfelé főzni de ő cukros és a koleszterinjére is figyelni kell, a fűszereset nem bírja a gyomra, így gyakran megesik, hogy külön főzök de egy pénzből vásárolunk. Nálunk ez természetes hogy osztozunk. Legalábbis egy határig. Nincs olyan, hogy enyém tiéd. Ő az anyám én meg a gyereke hát gondoskodunk egymásról. Ha ő van leégve én adok ha én akkor ő ad.Viszont megvan a saját kis külön dugipénze mindenkinek. Eddig még működött.

2012. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Naná, hogy te veszed meg, miért kinek kéne?
2012. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ, adsz-e le pénzt otthon és mennyi idős vagy. Ha csak 16-17, akkor igen, ezt nekik kéne állniuk. Viszont ha felnőtt kereső ember vagy és nem adsz haza le pénzt, akkor igen, neked kéne megvenned, hiszen minden mást ők állnak. De ha súlyos tízezreket adsz nekik, akkor jogos lenne, hogy ők állják azt a párszáz forintot.
2012. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

szia 21 éves nő vagyok,otthon lakom egyetemre járok.

ha szeretnék valamit venni,szólok anyunak és vagy ő vesz ha megy vásárolni,vagy ad nekem pénzt.Nincs saját keresetem.Örülnek ha valamit főzök.

2012. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Adok havonta pénzt,és vásárolok is nekik pluszba.
2012. jan. 26. 16:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogyne . 21/F
2012. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van amikor igen, van amikor anya veszi, változó. 20L
2012. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!