Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban tartott dobermann...

Lakásban tartott dobermann kérdés: nálatok nincs tele minden a kutyaszőrrel? Mindenhol fekete szőrök vannak, még a szobákban is, ahová nem mehet be? Minden nap porszívózok, de reménytelen. Nálatok is így van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, bármilyen szőrű kutyához lehet használni és tényleg hatásos rövidszőrűeknél is. Gondolom a bemutató videókat meg képeket azért csinálják hosszú szőrű kutyákkal mert ugye látványosabb a 3zsák hosszú szőr, mint a lapátnyi rövid...

Ez is tökéletes, mégsem tizenX ezer Ft:

[link]

2012. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6%

Hát köszönöm a szépen az "elismerő válaszokat" . Itt most a "nyomorék" és társaira gondolok. Képzeld (bár nem tudom képesek-e itt rá egyesek) én nagyon szeretem az állatokat. Minden napomat a lovardában töltöm, aztán a kutyámmal a kertben. Imádom az állatokat, bármilyen közelségből. De egy bizonyos szinten meg kell hogy álljon az ember. Nem esünk át a ló túloldalára. Kiskutyával oké, mert az cuki meg hasonló, bár ez is durva, hogy cuki, mert ilyet én nem igen mondok egy állatra. De egy Dobermann nem is tudom mit keres egy panelba. Nekem mindegy, hogy nálatok milyen nagy a szőrtömeg, vagy már nem látod, mert hozzászoktál, de ahol én voltam vendégségbe eddig és kutya volt, ott aztán szőr is volt. :S Sajnos, ez ilyen. De mindegy. Igen, nos nálunk nem úgy néz ki mint egy putriban, bár nem tudom honnan vetted a példát. Minden esetre találó volt, jó sokat kellett rajta gondolkodni azt hiszem. Nekem éppen elég, ha a beszálló kutyaszőr miatt, hetente fel kell porszívóznom, ugyan is ebben az egyetlen dologban igazad van, hogy az ajtó nyitásával kutyaszőr áramlik be. De azért nincs tele a kanapé és a kaja kutyaszőrrel. Na de mindegy, ízlések és pofonok, hogy ki tekinti a kutyát teljes jogú partnernek (xD) és ki egy állatnak, egy kutyának!


A másik. xD Tőlem, lehet nyomkodni a piros és egyéb kezecskéket. Nagyon nem tud érdekelni, de ha ez nektek jól esik, hát tessék. Ez engem nem minősít, nem fogok tőle egy nagytestű kutyát az ágyamba fektetni, de neked ez tudom, hogy jól esik. Na jó éjt!!

2012. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

1. nem panelban van

2. mint már mondottam nem jöhet be a szobába

3. nem eszünk kutyaszőrt

4. nem áll vastagon a kutyaszőr stb., mint már mondottam minden nap takarítok (nem úgy mint te)

5. Kérdésem azért tettem fel, hátha segíteni tud valaki, mint azt meg is tették

6. gáz hogy igénytelen a csajod és ők eszik a kutyaszőrt

egyenlőre ennyi...

2012. márc. 2. 20:54
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves panelkutya-ellenes válaszoló!

Annyira jó, hogy ez szóba se került, hogy legyen-e a lakásban a kutya. Senki nem kérdezte, nem volt rá kíváncsi, hogy szerinted legyen-e lakásban. Ott van és kész.

Szerinted miért esett át valaki a ló túloldalára, ha lakásban tartja a dobermannját? Nem tudod, mit keres a lakásban? Képzeld el, hogy egy átlagos dobermann kint megfagy, mert rohadt kevés a szőre ahhoz, hogy melegítse kint télen.

Úgyhogy az enyém is bent van elég sokat, és nem eszek kutyaszőrt, nem olyan a bútor, mert nem mászhat fel rá, sőt, a szobákba sem jöhet be. A nappaliban meg fel bírok porszívózni gyakrabban. És attól, hogy bent van, még nem tekintem a pici babámnak, nem véletlenül engedelmességizek és őrző-védőzök vele. Attól még, hogy nem fagy meg kint, kutya marad.

2012. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!