Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért tudok kb tenyésztésr...

Mennyiért tudok kb tenyésztésre bernit venni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem illik ilyet kérdezni a tenyésztőtől,de tudnom kell. Olyan 140-150ezer ft-om van rá. Szerintetek?
2012. márc. 2. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ honnan. Pl. tudok olyan dobi almot itthon, ahol 2500-3000€ lesz most egy kiskutya (ez fajtától független most), de fogsz találni olyat is, ahol közel ennyiért már kaphatsz kutyát, de én inkább olyan 200eFt környékére lőném be az átlagot.
2012. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Hajaj, és ha tudnád utána még mennyit kell rákölteni, mire tenyésztésbe lehet vonni.
2012. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De a genetikát is nézdned kell(ene), így tényleg nagyon változó lehet az ár...
2012. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire befutott, felkapott a tenyésztő akitől vennéd. Akik most kezdik, 1-2 almuk volt eddig, ők olcsóbban adják, a szülők itt is jó kennelekből származó kutyák. Viszont akik már több almot lehoztak, ismertebb a nevük, elismert a munkájuk ők sokkal több pénzért adják a kicsiket, sőt ők már Magyarországra ritkán adnak el. A kérdésedre a válasz: 120.000-től a csillagos ég!
2012. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
attól függ honnan...én tudok konkrétan berni tenyésztőt (aki nagyon jó) ő 1000 euróért adja a kicsiket tenyésztésre és kiállításra
2012. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az az összeg kevés. Mire tenyésztésbe vonható, addig minimum 1 milliódban benne lesz, erre is számíts!
2012. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy a 150e nem elég. Érdemes lenne külföldről hozni egy kutyát. De ehhez jobban utána kellene járnod a dolognak.
2012. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akiteki ***** válasza:
0%

Tenyésztésre semennyiért.

Kiállítási célra vehetsz kutyát, aztán majd ha bizonyított Ő is meg Te is, akkor majd néhány év múlva esetleg tenyésztő lehetsz.

2012. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

120 ezertől a csillagos ég, ahogy írták. De az, hogy jó helyről veszel kutyát még nem 100% hogy tenyésztésre is alkalmas lesz.

Nekem is bernim van, 120 e-ért vettük egy jó hírű(de nem a legjobb hírű) kennelből.

Tudok pár kennelt ajánlani, akiket ismerek és gyönyörű kutyáik vannak.

2012. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!