Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jobban szereti a gazdáját egy...

Jobban szereti a gazdáját egy olyan kutya, aki mindenből a lehetlő legdrágábbat kapja?

Figyelt kérdés

A legdrágább tápot, hozzá vitaminokat, drága fekhelyet, drága játékokat, drága kutyasulit,...

Tudja mérni ezt a kutya?


2012. márc. 3. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
dehogy tudja, te. :D Mégis honnan tudná? Függ ez attól is, mennyire önálló és független, ami nagyban függ attól, hogy milyen fajta! Valamint az is számít, hogy mennyi időt, törődést kap a kutyust.
2012. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Persze, nagyon vigyázz, nehogy lássa az adóbevallásodat.
2012. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. A kutya azt érzi, hogy mennyire szeretik, mennyit foglalkoznak vele, mennyit viszik sétálni, stb.. Az én kutyám pl. a Chappi száraztápot nagy utálkozva megeszi ha már nagyon éhes, az olcsó Aldisat meg imádja. A konzervből meg mindegy neki, hogy a legolcsóbb vagy a legdrágább, mindet szereti. És honnan tudná a kutya, hogy az ő fekhelyét/játékait az Tescoban, vagy a legdrágább kutyaboltban vették? A legtöbb kutya boldog egy WC papír gurigával, vagy egy régi labdával amivel rohangálhat. A kutyasulit meg azért élvezik szerintem mert érdekes, és a gazdi csak velük foglalkozik.
2012. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kutyának halvány sejtelme sincs valaminek a pénzbeli értékéről, csak úgy mint minden más állatnak sem.
2012. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Akiteki ***** válasza:
Csak ha rajta marad az árcédula a cuccokon, mert nem tudja megkeresni a googleban, hogy mennyibe kerül.
2012. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére a kutyákat nem képes elhülyíteni a tévé, a reklámok. Nem úgy mint az embereket - ha érted mire célzok. ;)
2012. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Láttál már hajléktalant kóbor kutyával a nyomában? A hajléktalan nem vesz neki drága holmikat, kaját, csak hagyja, hogy kövesse, ad a száraz kenyeréből stb. A kutya pedig mint falavezérét leeresztett fejjel követi, és nem tud örömében hova lenni, ha megsimogatja a vezér. Teljesen jó a falkavezérségi kapcsolatuk. Ellenben néhány jószággal swarowski köves nyakörvben, ruciban, a gazda peig repül a póráz végén, morog evésnél, harap, tojik a gazdi fejére. És boldogtalan, mert vezérként vigyáznia kell a saját gazdájára, szétszed mindent ha az elmegy, és ideges, ha egy másik kutya megkörnyékezi, mert úgy érzi meg kell védenie. Mindezt a 'következetes' gazdi úgy értelmezi, hogy jájj de okos, hogy szeret engem, meg akarja menteni az életem, és ha elmegyek otthonról, hiábyzom neki...


Látod? Ahhoz hogy a kutya boldog legyen - és annak alapja az, hogy nincs rajta felelősség mert TE vagy a falkavezér!- még csak pénz sem kell igazán. Csak következetesség, az pedig ingyen van.

2012. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
* hiányzom
2012. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a 7/8-as válaszoló fejezte ki - szerintem - a legjobb ember-kutya kapcsolatot. Mélységesen egyetértek:)
2012. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem írom le ugyan azt, amit a 7es, énis vele értek egyet.
2012. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!