Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jobban szereti a gazdáját egy...

Jobban szereti a gazdáját egy olyan kutya, aki mindenből a lehetlő legdrágábbat kapja?

Figyelt kérdés

A legdrágább tápot, hozzá vitaminokat, drága fekhelyet, drága játékokat, drága kutyasulit,...

Tudja mérni ezt a kutya?


2012. márc. 3. 21:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Persze ezért rajta kell hagyni az árcédulát, mert az olcsót lehet, hogy gyorsan szétrágja de ha tudja, hogy drága volt akkor vigyázni fog rá . És csak a legdrágább kutyasuliba tudja megtanulni a feladatokat! :-)


ugye nem gondoltad komolyan a kérdést?

2012. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nem, természetesen nem. viszont nem kell leszólni azt sem, aki mindezt megadja a kutyájának, ezt mindenki maga dönti el.

drága tápot kap a kutyám, mert ez jó neki. mástól tönkremegy a szőre, lefogy, hízik, stb. viszont ismerek kutyákat akik olcsóbb tápokat kapnak és köszönik szépen, megvannak.

vannak drága játékai, mert azok nem mennek tönkre egy perc alatt. de kapott olyat is, amiről tudtam, hogy 10 percig fog tartani, de addig jól érzi magát a kutya :D

drága kutyasuliba jártunk, járunk, mert nekem ez volt szimpatikus, nekem erre volt szükségem. de van aki olcsó, hagyományos suliba jár és imádják. és ezzel semmi baj nincs, így van rendjén.

2012. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!