Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Herr Ranger...

Mit gondoltok a Herr Ranger Német juhász kennelről?

Figyelt kérdés
Expressen találtam 2 hirdetést róluk, megnéztem a honlapjukat, pont ilyen kiskutyára vágyom csak akadt egy kis probléma. Felhívtam őket, és megkérdeztem h mikor születettek a kicsik és azt mondták h 2011.12.26-án és az első hirdetést 30-án adták fel ahol az egyik kiskutya sokkal idősebbnek tűnik a többinél és az is van vagy 8-9 hetes amikor állítólag ott 4 naposak. Tökéletesnek tűnik, de ez nekem nem stimmel nem akarok túl kukacos lenni, de a második hirdetésnél ami 2-3 hónapra rá lett feladva most március elsején ugyan akkorák rajta a kutyák. Mit gondoltok erről?
2012. márc. 4. 15:44
 1/4 A kérdező kommentje:

1. hirdetés a 2011.12.26-án született kutyákról 2011.12.30-án feladva:

[link]

2. hirdetés 2012.03.01-jén feladva:

[link]

2012. márc. 4. 15:46
 2/4 anonim ***** válasza:
az elsőnél biztos nem négy naposak nyitva van a szemük,a második hirdetésen idősebbek
2012. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is látom h nem 4 naposak, csak az a szar benne h minden más tökéletes, de nem tudom h csalnak-e a születési dátummal, mert az elsőnél tényleg az egyik 8-9 hetesnek kinéz, és még a nevek is ott vannak szóval nem egy ezelőtti alom.
2012. márc. 4. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem frissítették a régebbi hirdetésben a képeket, meg újat is adtak fel. Józan paraszti ésszel ezt gondolom. :)
2012. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!