Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyának Bullmasztiffot?

Első kutyának Bullmasztiffot?

Figyelt kérdés

Minden álmom egy hatalmas,szeretni való mackó,aki hűséges,és jó házörző is. Ezelőtt soha nemvolt még kutyám,de már foglalkoztam jópár fajtával,segítettem a nevelésükben,stb. (Egyetemen is Etológiára szakosodtam)

Nagypapám állatorvos,szerinte menne a dolog,vágjak bele.

Mit gondoltok?

Udvar lenne,hely is,ugy értesültem hogy viszonylag nyugodt fajta,persze kutyasuliba vinném.

21/L


2012. márc. 4. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Én is első kutyának vállaltam be bullmacit :) Ha kellően következetes és erős kezű leszel, nem lesz gond :) Esetleg a suli előtt ajánlom a kutyaovit is :)
2012. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Viszont imád a gazdi közelében lenni, mindenképp úgy javasolnám, ha bemehetne a házba is.
2012. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 petrusi ***** válasza:

Én még mindig azt vallom, amit eddig is. Bármilyen kutya jó elsőnek, legyen az pincsi, labrador, pitbull vagy dán dog, teljesen mindegy. Minden kutya lehet első, ha kellőképpen fel vagy készülve rá.Elhiszem, hogy rendelkezel megfelelő ismeretekkel, de ha esetleg bármilyen kérdés van, kérdezz vagy használd ezt:


[link]



:)Sok szerencsét!

2012. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyet értek a 3. válaszolóval! ment a zöld!!
2012. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Bullmasztiff egy tökéletes fajta, nagyon nagyon jó kutya, nekem is van, és imádjuk egymást. Csak ajánlani tudom! Elsőnek is tökéletes, alkalmazkodó és imádja a gazdáját. Mellette aztán nyugodt lehet, mindenáron megvéd. Hajrá!:)
2012. márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!