Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik hogy nem bírják az...

Létezik hogy nem bírják az energiánkat?

Figyelt kérdés

Nagyon erős temperamentumú emberek vagyunk férjemmel!

Bármilyen kutyát haza hoztunk mindegyik félt tőlünk,meghunyászkodtak!

Volt egy staffink ami ha rászóltunk maga alá vizelt!

Soha,TÉNYLEG SOHA nem vertük egyiket sem,de ha kellett erélyesen rájuk lettek szólva!

Egyszerűen tök mindegy honnan,milyen fajtát,milyen vérmérsékletű kutyát hozunk haza,mindegyik besz*rivá,megadóvá válik!

Nagyon szeretjük az állatokat,és egyébként ők is minket!

Tehát ismerősök kutyái vagy akár az utcán is,simán oda jönnek,össze ugrálnak,nyalnak,örülnek nekünk!

Jah és még mielőtt megismertük egymást ő is tartott kutyát évekig(!!) meg én is felneveltem egy cicát és soha egyikünknél sem volt ilyen probléma!

Ne tartunk kutyát?Vagy erre mit tudtok mondani?


2012. márc. 4. 17:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen!

Kis hiba kis bünti,nagy hiba nagy bünti!

Sose bántottuk egyiket sem piti dolgokért!

Értsd piti dolog:

Pl szétszedte a papírtörlőt....volt ejnye-bejnye,helyre zavarás de ennyi

pl utcán felszedett valamit..na hát ott 50szer "nem szabad rossz kutya" erélyesebben

2012. márc. 5. 17:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, látatlanban nehéz az ilyet kitalálni. Próbáljátok meg kiokoskodni, mi lehet.
2012. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
pl. a helyrezavarás egyáltalán nem használható büntetésként!-a kutya helyének, pihenőhelyének mindig a tökéletes nyugalmat kellene jelenetni számára és nem büntetést...
2012. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!