Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg lehet tanítani rá?

Meg lehet tanítani rá?

Figyelt kérdés
Van egy hároméves amstaffom. Ahogy megjönne a jó idő, el szeretnék kezdeni vele kerékpározni. Tisztában vagyok az erejével, nem száguldozni akarok. Tudtok tanácsot adni, hogy hogy kezdjek hozzá??

2012. márc. 5. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg akarod tanítani biciklizni? :D
2012. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha úgy érted, hogy azt akarod hogy a bicikli mellett menjen akkor szerintem így:

1.tanítsd meg neki hogy állj, mielőtt még gondok lennének

2.először úgy sétáltasd hogy szokja a biciklit, tehát

bicikli mellett

3.utána mehet úgy hogy a biciklin tekersz, de először csak lassan, aztán ha a kutya elkezd más felé menni mint a bicikli akkor állj vele meg

4.majd ha belejött és a bicikli mellett megy, mehet a gyorsaság ahogy bírja

Lehet rossz ötlet, de bajotok nem nagyon lehet ha figyelsz rá. Én még soha nem próbáltam ezért nem is tudom, csak így gondolom.

Egyébként szerintem még lehet tanítani. :)

2012. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem őt akarom megtanítani, hanem hogy mellettem jöjjön. Én is körülbelül így gondoltam, de mégis kíváncsi voltam a ti véleményetekre is. Azért lenne előnyösebb, mert mozgékony, és nagyon szeret szaladgálni.
2012. márc. 5. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Én törpe uszkárommal bringázok, kicsut más súlycsoport. Ha jól emlékszem, nem is nagyon tanítottam, csak felszálltam, mondtam hogy lábhoz, és jött. Ha rosszlkodott rászóltam, vagy megálltam.
2012. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!