Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyám aki visszahozza...

Van egy kutyám aki visszahozza a labdát, most lett egy másik meg tudom az alapján tanítani hogy nézi a másikat?

Figyelt kérdés
Vagy pl bármilyen parancsot ha tanítok neki akkor a másik kutya a látja hogy ez erre mit reagál akkor ő is megpróbálja vagy egyáltalán nem fogy csak ha külön megint neki is megtanítom! Persze értem hogy ha nem foglalkozok fele akkor sokat nem várhatok nem is így képzeltem csak hogy tanul a másik kutyától vagy nem? Pl.: rácsapok a cuccomra akkor a régikutya akárhol akármikor csinál valamit meg haja egyből idejön akkor a másik kutya is ide fog jönni ha látja a másikat?
2012. febr. 27. 15:13
 1/2 anonim válasza:

ne azt tanítsd meg neki h a másikat nézze hanem a feladatot.

Ajánlat:menj ki a kutyákhoz és amelyik visszahozza azzal játsz és nagyon dicsérgesd de úgy hogy a másik lássa és majd beszál a játékba hidd el menni fog neke bejött

2012. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fő parancsokat egyszerre is taníthatod nekik ill az egyiknek mondod pl hogy ül, a régi kutya leül a másik nem vágja a dolgot, és rásegítesz, mindkettőt megdicséred, és kapnak jutalom falatot :D és így tenném bármilyen betanítandó dologgal amíg meg nem jegyzi
2012. febr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!