Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Brit...

Mi a véleményetek a Brit Premium Junior Medium tápról?

Figyelt kérdés
10 hetes amstaff-nak megfelelő táplálék lenne?
2012. márc. 7. 09:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy fog. Az óriás testű kutyások is kb ilyen korban térnek át felnőtt tápra, hogy nehogy most induljon hirtelen növekedésnek a kölyök, majd később újra visszatérnek a kölyöktápra (már aki).
2012. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Bízom benne nagyon :)

Most még jò pár hétig még keverve kapja a kettőt. Remélem ahogy nő majd, helyreàll a pukli a fején. Most az egyik csontja a buksija tetején jobban làtszik, mint a màsik...

2012. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi is most váltottunk Brit-re.A kis drágáim 6 és 7 hónaposak,de nagyon bevált.Eddig happy doggal etettünk,de az annyira nem jött be.Sokszor volt híg a székletük,hullott a szőrük..nem volt vmi jó.Nem rég váltottunk,azóta minden rendben van,viszont nem Medium hanem Large.

Sztem nyugodtan használd! :)

2012. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Coolcsar válasza:
8hetes kora óta Brit-tel etetem a kis foxim, és nagyon szépen növekszik...talán egy kicsit túlzottan is...mindenki mondja, hogy milyen jó húsban van.... de nem tudom h normális e, hogy 3,7 kg 3 hónaposan.....
2012. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy hete adom ezt a kutyusomnak Royal Caninnal keverve. Próbáltunk Acanát, Taste of the Wildot, és társait, de azoktól lefogyott, és szörnyen nézett ki.

Royal Canin volt végül, amit jól emésztett, szépen fejlődött, de sok mozgás után sántikált, így zöldkagylót adtam mellé...

Egy hete fele fele arányban kap Royalt, és a Britet... érdekes mód, megszűnt a sántikálás. Akkor is jól mozog, ha parkban elengedem, és kilómétereket rohan teljes erőből.


Nem tudom, hogy a táp hatása e ez a változás. De feltűnően javult a helyzet, mióta ezzel egészítem ki az eddigi kajáját. Így, nekem szimpatikus, bár magamtól nem vettem volna ezt. Csak azért, mert a kutyámmal jót tett.

2013. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!