Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet a kutyának...

Hogyan lehet a kutyának törzskönyvet csináltatni?

Figyelt kérdés
Apa anya meg van de azoknak sincs törzskönyv, mert aki eladta nem küldte, ez már évekkel ezelőtt volt és esélytelen, hogy most már ide is adja.
2012. márc. 7. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Törzskönyve kizárólag annak a kutyának lehet, amelyiknek a szülei is törzskönyvese. De ha lenne is a szülőknek, évekkel később már nem lehet a kölyöknek megcsináltatni.
2012. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Miért csinálna bárki is egy keverék kutyának törzskönyvet, pláne évekkel utólag?
2012. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem keverék kutyák, chipük is van csak aki eladta az azt mondta, hogy utólag majd küldi a könyvet de nem küldte
2012. márc. 7. 12:07
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Erre már nincsen lehetőség. Anno adtak ki B törzskönyvet de most már ezt is beszüntették.
2012. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez jó! "utólag majd küldi" - nekem ez már ott gyanús lett volna! Mivel sem az anyának sem az apának nincs törzskönyve, így egy SZAPORÍTÓTÓL vettél kutyát, egy keverék kutyát.

Máskor TENYÉSZTŐTŐL vásárolj és nem lesz ilyen gondod!

2012. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
A chip semmi nem jelent, hivatalosan minden kutyának kötelező.
2012. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akiteki ***** válasza:
84%
Chip az mindenkinek kötelező, bármilyen keverék. Persze, hogy megvan az apa-anya, különben elég nehéz kölyköket csinálni. A törzskönyv nélküli szülőktől mégis milyen alapon gondoltad, hogy a kölyöknek lesz törzskönyve?
2012. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Minek törzskönyv egyáltalán? Tenyészteni akarnád? Kiállításokra járni? Mert ha nem, amúgy is felesleges dolog a törzskönyv. Inkább szeresd a kutyád és gondoskodj róla.
2012. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

leírom még egyszer érthetőbben igaz nincs értelme, de


az anya és apa lett véve még régen ezeknek a szüleiknek volt törzskönyve, és a törzskönyv árát le is nyúlta az ember de könyvet már nem küldte (én se fizettem volna ki előre,de nem én intéztem)


majd ennek a két kutyának lettek kis kutyái és az érdekelt volna, hogy lehet-e őket törzskönyveztetni, de most már tudom, hogy nem

2012. márc. 7. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!