Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A chapi kutya eledel tényleg...

A chapi kutya eledel tényleg rossz minőségű? Mármint egy szóval miért mondják rá azt hogy rossz táp?

Figyelt kérdés
:D

2012. márc. 7. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
mert sokat reklámozzák és csak a rosszat kell reklámozni a jót amugy is megveszik :D
2012. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert kb. 4% hús származékot tartalmaz, csontlisztet, szinte semennyi kutya számára szükséges tápanyagot. Viszont rengeteg cukrot, ízesítőt és más, a kutya számára káros anyagokat. Emellett jóval többet kell adni belőle, mint egy normális, jó minőségű tápból, ennek következtében gazdaságilag sem éri meg.

És remélem, nem kölyök kutyád van, teljesen tönkre teheti az emésztőrendszerét.

A chapi a tápok legalja, jobb, ha elhiszed.

2012. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tele van színezékkel, tartósítószerekkel és még lehetne sorolni. De sajnos semmi olyat nem tartalmaz, amire egy kutyának szüksége van.
2012. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják,hogy rossz ,mert az is!
2012. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
:( azt hitte eddig hogy ez a legjobb táp xD köszönöm a válaszokat...akkor olyat s veszünk többet :) már vettünk egyszer azt szerette a kutyánk kb 8 éves puli és lány :) bár sikerült megtanítanom vele (ennyi haszon volt a tápból) a hempergést :)
2012. márc. 7. 16:16
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

én 7 évig etettem a kutyámat chapi,pedigree és társaival, amikor az oldalra tévedtem akkor láttam itt miket írnak a tápról elszőrnyűlködtem , azóta acanát kap vagyis már 3 éve és sokkal kevesebb az ürüléke,szebb a szőre is :)


nem ide vág ,de írtad hogy azzal tanítottad ,a trükk tanítást jobb vmi vonzóbb kajával(párizsi,sajt stb) adni ,a táp nem annyira motiválja a kutyákat ,bár vmelyik egy táp szemért is mindent megcsinál..

2012. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 1x vettem ilyen tápot de többet nem.... Mindössze 4%-a hús. A többi meg színezék., ízfokozó, tartósító stb..

Azóta erre azóta nagyon odafigyelek és olyan tápot nem veszek amiben ezek megtalálhatók....

2012. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát igen..most már nem is veszek akkor olyat...de ő nem szokott ilyeneket kapni és azért tetszett neki a chapi :) vagyis most már kap...csak nem olyat
2012. márc. 7. 19:33
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha az egészségre ártalmas lenne a Chappi táp, akkor nem lehetne forgalomba hozni se. Tény, hogy nem a legjobb, de nem egy szutyok.
2012. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem tudom.....
2012. márc. 7. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!