Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyust, hogy lehet...

Egy kutyust, hogy lehet megtanítani a szobatisztaságra? És a sétáltatás? Meg az ilyen dolgog.

Figyelt kérdés

2012. márc. 7. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudod a legkönnyebben szobatisztaságra tanítani, hogy amint látod, hogy nekiállna végezni a dolgát, már tedd is ki az ajtón, és rohanj vele kifelé. És naponta többször is vidd le, legalább 4x-5x.
2012. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Akiteki ***** válasza:
30%
Ugye nem akarsz kutyát? Kérlek!!!!
2012. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2.kommentelő. Miért is lenne az baj?:)

1.kommentelő értem.:) Köszönöm.:) Megpróbálom..:)))) Bár suli közben elég nehéz..de úgyis nyáron kapjuk.:)

2012. márc. 7. 17:14
 4/10 Akiteki ***** válasza:
Mert a kérdésedből kiderült, hogy az égvilágon semmilyen fogalmad nincs a kutyatartásról. Nem kell így bevállalni egy kutyát.
2012. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
könyvek százai foglalkoznak ezekkel a témákkal, részletesen, nagyon jól leírva a megoldást. javaslom fáradj be egy könyvesboltba, és vegyél egyet (vagy többet).
2012. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ennyiből kivetted,hogy fogalmam sincs? OMG..

Kérdeztem a tapasztalatról. Nem azt jelenti,hogy nem tudok. Kis okosnak hiszed magad?:) Elárulom. Pofára estél..nem fogsz itt kioktatni.;)

2012. márc. 7. 18:22
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nyaron kapod,akkor szamits arra,hogy sokat fog inni= sokat fog vizelni...:) vidd ki legalabb negyszer/nap ameddig kicsi de meg igy is be fog pisilni,ha lakasban tartod... ha nagyobbacska lesz mindig vidd ki legalabb napi haromszor mindig ugyanabban az idopontban pl reggel 6kor delutan suli utan este 8 kor. es hozza fog szokni. De ha szobatiszta lesz azt ne vard el majd tole,hogy nem viszed ki es nem urit a lakasba valahova neki is kell.:)
2012. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kurbi20 válasza:
Micsoda okoskodó, eza "látom nem tudsz semmit" Sétâlni nem kell tanítani, mert arról szól a séta, hogy megy ahova akar, és nem kötve megy melletted! A szobatisztaság pedig: lehet venni ilyen kutya pelenkát, és egyre kijjebb kell vinni, végül az udvarra, és sétâknál ha kakil akkor.nagyon meg kell dícsèrni!!.! :-)
2012. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálunk addig óriási probléma volt a szobatisztaság amíg el nem kezdtük rendszeresen (3x egy nap kb 10 percekre) lehordani sétálni... Mit probálkoztunk ilyen kutyapelenkával meg alommal de nem jött be. Eleinte mindig ugyan abban az időpontban vittük sétálni és amikor már megszokta akkor már el lehet egy picit térni az időpontoktól. Azt mondják h a szuka kutyákat könnyebb megtanítani rá bár mondjuk nekünk kan kutyánk van és mint mondtam sikerült nekünk is. A sétáról annyit h a yorki nagyon makacs kutya tud lenni (bár mondjuk ez kutyától is függ) és én soha nem tudtam (és féltem is nehogy elszaladjon) póráz nélkül sétáltatni. Remélem segítettem :)
2012. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!