Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül nektek egy...

Mennyibe kerül nektek egy kisebb termetű lakásba tartott kutya etetése havonta? Mivel etetitek? Ha táppal az milyen fajta?

Figyelt kérdés
Nekem havanese-m lesz.Melyik kutyakaja márka jó?
2012. márc. 7. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én royal caninnal etetek 15kg kb 15 ezer plussz adok neki főtt husit rá meg halat kb 30 ezer havonta igy
2012. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
15kg elfogy havonta?Mekkora a kutyád?Szobakutyának sokallom a mennyiséget.
2012. márc. 7. 16:50
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

30ezer?, huh, no comment!

Én friskiest-t adok neki+szoktam hozzá keverni neki husit, virslit, maradékot...+játékkaják, disznófül, fogtisztító, ezeket ritkán!

Mivel állatorvosnál veszem a tápot, így olcsóbb. Westiem van, nem eszik sokat.max.6-8ezret költök a kajájára.MAX!!!

2012. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is Royallal etetek. Ha csak tápot adsz neki tuti elfogy a 15 kiló. Illetve függ attól is, hogy milyen idős. Havi olyan 8 kilót eszik plusz husi meg tészta. Jutalomfalatok meg néha konzerv. Olyan 15.000 Ft havonta.
2012. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
shar peiem van nem fogy el 1.5 hónap kb de még 4.5 hónapos szerintem a kisseb kutya kb ennek a fele
2012. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Pekingi palotakutyám van.

Összesen olyan 2ezer forint max 2500 a havi etetése. Táp olyan 1000-1500ft egy hónapra. Happy Dog-ot eszik. A többi pénzért főzök neki. Csirke máj, csirke szív, darált hús, rizs (bár ezt nem szoktam felszámolni, hiszen olyan kevés kell neki, hogy csak elcsípek), csirkenyak,szárny ropogtatni valónak.

Előtte Royal Canint evett. Az a vicces, hogy akkor sem jöttem ki drágábban. Hisz 1500ft volt kilója és elég volt egy kg egy hónapra (nem egy tápos kevesebbet evett az előírtnál + nem csak azzal etettem). Viszont nincs pénzem 4kg kiszerelésben megvenni, kimérve meg egy az drágább lenne kettő meg nem is lehet itt venni. Royal Caninnel is olyan max 3ezer volt a havi etetése, mert akkor még vettem neki 1x-2x jobb minőségű konzervet, aminek azért nem 100ft az ára. + jutalomfalatok olyan 500ft értékben.

2012. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Akiteki ***** válasza:
Valami óriáshavanesed van, hogy megeszik 15 kiló tápot egy hónapban? Royal Caninből egy huskym eszik napi 20 dekát, ami havi szinten 6 kg. Egy havanese ennek a töredékét eszi.
2012. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

havanese-m van pro plannal etettem már 8,5 hónapos és nagyon szép tőle :) ,kimérve veszem és 2 kg 1,5 hónap alatt fogy el kb , 1kg 1300 ft kimérve..

nem sok egyáltalán ,néha kap konyhai kosztott is :)


a másik kutyámat aki bichon frise acanával etettem ,ezt is kimérve veszem 1500 ft 1kg szintén kimérve , neki 2 kg fogy el 1,5-2 hónap alatt ,nem eszik olyan sokat ő már 10 éves, a kölyök többet eszik..

2012. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jajj bocsi kétszer írtam a "kimérve" szót
2012. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

Én a havanesemet pedigreevel etetem.

Már két éves de csak ezt eszi meg. Kicsinek Pedigree junior csirkést evett konzervben és ugyan ezt tápban. Most is ezt eszi csak a feénőtt változatot.

Ezen kívül adok neki főtt húst (pl. levesből) töpörtyűt és szintén pedigrees fogerősítőt.

2012. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!