Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barf diéta? Szerintem ezzel...

Barf diéta? Szerintem ezzel kellene próbálkozni a gazdiknak.

Figyelt kérdés

Annyian kérdeztek az etetéssel kapcsolatban, gondoltam érdemes beszélni erről a témáról. A BARF lényege, hogy kizárólag természetes táplálékot kap a kutya, nagyrészt nyers húst. Mi most fogunk erre átállni a kutyámmal.

Tény, hogy nem olyan egyszerű, mint egy tálba kiönteni a száraztápot, igényel némi utána járást, de a kutya így tényleg azt eszi, amire természetszerűleg szüksége van. Néhány kép ízelítőül:

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. márc. 7. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Én is szoktam kutyáimnak húst adni.

De viszont szerintem azért van a a kutyának szükségi némi tápra is....

Meg hát a kizárólag hússal való etetés elég drága hosszú távon.

2012. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2012. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Akiteki ***** válasza:
68%

Semmi, el akarja mondani, hogy ő micsoda zseni.

Egészségére.

2012. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi az újdonság ebben? Nagyon sokan vannak , akik évtizedek óta húst és kiegészítésként , ami kell még, adnak enni a kutyájuknak.
2012. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Ez max akkor lehet egészséges, ha a kutya bio, saját kerben termett (mert a gyári bio is permetezett, csak más szerekkel), nem génkezelt vetőmagból termett zöldséget és gyümölcsöt, illetve saját udvaron nevelt, bio táplálékkal táplált, teljesen génkezeléstől mentes állat húsát eszi.
2012. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én orvosi ajánlással, egyedileg összeállított kaját adok a kutyáimnak már évek óta. Én is kérek dícséretet :D
2012. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:06

Azért nem kell a ló túloldalára potyogni.A vad népeken kívül az emberek szinte 100 %-ban nem totálisan természetes ételeket esznek. Ma ez már kivihetetlen . A bionak nevezett termékeknél sem tudják kizárni a savas esőket, a levegő, a talajvíz összetételét,stb.

Talán egyedül arra lehet figyelni, ne legyen az a termék génkezelt.

2012. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Hát kérlekszépen, a talajvizet is képes vagy tisztán tartani, max a levegőt nem.

Savas eső meg nem sokszor hullik Mo-n, de a talaj összetétele miatt szerencsés helyzetben vagyunk.


Az összes permetezés 100%-ig megoldható természetes anyagokkal (pl a legtöbb permetlé kiváltható rohasztott csalánlével).


Én nem adnék a kutyámnak génkezelt, beteg, sz@rt evő állati húst, az tuti. Sőt, spanyol és társai zöldséget se.

2012. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha adsz rá pénzt vagy felbérelsz pár cselédet akik minden nap elkészítik (míg azért gürizek hogy színhúst ehessen a sok kutyám -ja persze mit tudja az akinek csak egy van...) akkor vállalom. Na nehogymár még rossznak legyen beállítva az aki (jó táppal) eteti a kutyáját. Szerintem meg minden kutyának sportolnia és dolgoznia kéne és aki csak sétálni viszi le meg labdát dobál neki az lusta és haszontalan... Most ilyeneket bárki tud mondani attól függően, hogy mi érdekli. Lehet az embernek véleménye, de ne döntse már el, hogy ő jobban csinálja mint mások. Több 10 éve tartunk kutyát és köszönik szépen jó sokáig éltek boldogan táppal is.
2012. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Akiteki, marha rosszul esett a reakciód, Tőled több intelligenciát vártam.

Kíváncsi lettem volna mások véleményére ezzel kapcsolatban, ennyi. Miért lennék zseni? Nem én találtam fel a Barf diétát, csak szeretném kipróbálni, és gondoltam hátha van itt olyan, aki így etet.

2012. márc. 7. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!